Зоря втратила перемогу в останньому матчі українських клубів у єврокубках

9 грудня 2021, 21:45

Луганська Зоря у рамках шостого туру групового раунду Ліги конференції поділила очки (1:1) із норвезьким Буде-Глімтом у матчі, який став останнім для України у єврокубках у сезоні 2021−2022.

Зоря вийшла вперед на 16-й хвилині, коли півзахисник господарів Єгор Назарина зі штрафного потужним ударом у воротарський кут застав зненацька голкіпера Буде-Глімта.

Найкращий шанс збільшити розрив у рахунку у підопічних Віктора Скрипника був на 60-й хвилині, але Артем Громов після виходу віч-на-віч із воротарем забарився і не зміг завершити момент.

Гол у відповідь від Буде-Глімта прийшов на 68-й хвилині — досвідчений захисник господарів Віталій Вернидуб зрізав м’яч у сітку воріт Зорі після прострілу з правого флангу.

На 88-й хвилині Вернидуб мав шанс виправитися, однак його удар через себе потягнув сторож воріт гостей. Зрештою, у компенсований час форвард Зорі Шахаб після подачі зі штрафного замість удару по воротах запалив свічку над штрафною гостей.

Зоря достроково втратила шанси на продовження боротьби в Лізі конференцій і слідом за Динамо і Шахтарем завершила виступи в єврокубках.

Зоря — Буде-Глімт 1:1

Голи : Назарина, 16 — Вернидуб, 68 (автогол)

Раніше Шахтар у заключному матчі групового раунду Ліги чемпіонів упустив перемогу над Шерифом (1:1), а Динамо у Лісабоні з рахунком 0:2 програло Бенфіці.

Редактор: Іван Мартинов