Ліга конференцій. Зоря вирвала перемогу над болгарським ЦСКА

4 листопада 2021, 21:46
Зоря виграв у ЦСКА з рахунком 2:0 (Фото:ЦСКА Софія)

Луганська Зоря обіграла з рахунком 2:0 софійський ЦСКА у домашньому матчі четвертого туру групового етапу Ліги конференцій.

Перший тайм зустрічі пройшов за невеликої переваги болгарської команди, проте найреальніший шанс забити створили господарі.

На 24-й хвилині Денис Фаворов з меж карного майданчика замикав простріл із лівого флангу, але з його ударом впорався Густаво Бузатто.

У другому таймі картина гри не змінилася. ЦСКА трохи більше атакував, але небезпечних моментів майже не було. Наприкінці гості могли вирвати перемогу, але Йоан Баї не реалізував вихід віч-на-віч із Дмитром Мацапурою.

А в атаці у відповідь Захедітабар Шахаб відкрив таки рахунок. Форвард луганчан обікрав суперника, вийшов до воріт та влучив у ближній кут.

У своїй останній атаці луганчани подвоїли перевагу в рахунку. Шахаб викотив м’яч на порожні ворота Аллах’яру Саядманешу, який поставив крапку у грі.

Зоря — ЦСКА Софія 2:0
Голи: Шахаб, 87, Аллах’яр, 90+5

Цього тижня в Лізі чемпіонів поразки зазнали київське Динамо та донецький Шахтар.

Редактор: Євген Нещерет