Зоря втратила очки та не змогла випередити Динамо в українській Прем'єр-лізі — відео

1 грудня 2022, 16:38
Зоря не змогла повернутися на третє місце (Фото:ФК Зоря)

Зоря зіграла внічию 2:2 з Колосом у перенесеному матчі 7 туру української Прем'єр-ліги.

Першим рахунок відкрив Колос, який вийшов вперед на 10-й хвилині, коли Болбат відправив м’яч у сітку ударом ножицями. Зоря відігралася вже на 19-й хвилині завдяки пенальті, який реалізував Булеца.

На 52-й хвилині клуб з Ковалівки знову вийшов вперед — Чоботенко влучно пробив головою після навісу з кутового. Втім, луганський клуб знову швидко відігрався і вже на 63-й хвилині Кирюханцев, отримавши м’яч у штрафному, з близької відстані відправив його в ближній кут.

Зоря втратила шанс випередити Динамо та завершила першу частину сезону на четвертому місці. Колос пішов на зимову перерву на шостій сходинці.

Зоря — Колос 2:2
Голи: Булеца, 19 (пен), Кирюханцев, 63 — Болбат, 10, Чоботенко, 52