Зоря поступилась Олександрії, Ворскла вп’яте поспіль програла. Результати української Прем'єр-ліги — відео

23 листопада 2019, 19:01

Відбулись два матчі 15 туру української Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Олександрія завдяки єдином голу Євгена Банади перемогла луганську Зорю. На 59-й хвилині півзахисник зіграв на випередження та в падінні відправив м’яч сітку.

Господарі могли здобути впевненішу перемогу, але у першому таймі Дмитро Гречишкін не реалізував пенальті.

У ще одному матчі туру Дніпро-1 також з мінімальним рахунком 1:0 переміг полтавську Ворсклу. Автором голу став Дмитро Коркішко, відзначившись на 78-й хвилині з пенальті.

Ворскла продовжила безвиграшну серію у чемпіонаті до 10-ти матчів. При цьому у останніх п’яти матчах полтавський клуб програв.

Олександрія — Зоря 1:0
Гол: Банада, 59

Дніпро-1 — Ворскла 1:0
Гол: Коркішко, 78 (пен)

УПЛ

Напередодні Шахтар розгромив Львів 4:1 і відірвався від найближчого переслідувача на 15 очок.