Зоря розгромно програла Ромі в домашньому матчі Ліги конференцій

30 вересня 2021, 21:35

Зоря з рахунком 0:3 поступилася на своєму полі італійської Ромі в поєдинку другого туру групового раунду Ліги конференцій.

Луганська команда пропустила вже на 7-й хвилині гри, коли Ель-Шаараві уникнув офсайду, обіграв голкіпера суперника і закотив м’яч у порожні ворота.

До перерви гості не реалізували ще кілька моментів, три з яких були у автора першого гола, але господарів виручав воротар Мацапура, а також неточність опонентів.

Не використавши ще ряд своїх шансів на початку другого тайму, Рома забила другий м’яч наприкінці години гри з гаком, коли точний удар завдав Смоллінг після невдалих дій Цвека.

Минуло всього дві хвилини, і італійський клуб відзначився ще одним голом: неузгоджені дії захисників привели до того, що Абрахам опинився з м’ячем перед воротами і пробив точно в сітку.

Зоря — Рома 0:3

Голи: Ель-Шаараві, 7, Смоллінг, 66, Абрахам, 68

Зоря: Мацапура — Фаворов, Імереков, Цвек, Хомченовський — Булеца (Крістіан, 69), Назарина, Кочергін — Кабаєв (Луньов, 83), Громов, Аллахьяр (Шахаб, 69)

Рома: Патрісіу — Ібаньєс, Кумбула, Смоллінг, Калафьорі - Дарбо (Діавара, 70), Крістанте — Перес (Дзаньоло, 62), Пеллегріні (Вільяр, 77), Ель-Шаараві (Майораль, 78) — Шомуродов (Абрахам, 62)

Попереджені: Кумбула, Патрісіу

У матчі першого туру групового етапу Зоря на виїзді програла норвезькому Буде-Глімту з рахунком 1:3.