Зоря розгромила Ворсклу, Карпати програли дербі - відео. Результати української Прем'єр-ліги

3 березня 2019, 19:43

В українській Прем'єр-лізі завершився 20-й тур.

Зоря приймала на своєму полі Ворсклу і домоглася розгромної перемоги з результатом 3:0, хоча перший м'яч зуміла забити тільки у доданий до першого тайму час.

Автором голу виступив Сілас, якому асистував новачок Пилип Будківський. Після перерви Артем Громов і Олександр Караваєв довершили фіаско суперника. Останній також записав до свого активу результативну передачу.

Відео голів та огляд матчу Зоря - Ворскла

Зоря закріпилася на четвертому місці, тоді як бронзовий призер чемпіонату минулого сезону випав із чемпіонської групи на сьому сходинку.

Луганський клуб на три очки відірвався від п'ятого Маріуполя, який не втримав гостьову перемогу над Олександрією, що займає третю позицію. Господарі програвали з 14-ї хвилини після голу Олександра Зубкова, але Євген Банада приніс їм нічию в самому кінці основного часу - 1:1.

Відео голів матчу Олександрія - Маріуполь

ФК Львів виграв дербі міста у місцевих Карпат на виїзді. Перемогу гостям приніс удар у власні ворота Аді Мехреміча - 0:1.

Відео голу матчу Карпати - Львів

Ще в одному матчі дня головний аутсайдер першості Арсенал переграв на виїзді Олімпік із аналогічним рахунком, залишившись в меншості наприкінці першого тайму. Гол в активі Сергія Вакуленка, який на 11-й хвилині реалізував пенальті.

УПЛ

Напередодні Динамо і Шахтар зуміли здобути непрості перемоги в гостях над Десною та Чорноморцем відповідно.