Шахтар у матчі із Зорею втратив перші очки в українській Прем'єр-лізі — відео

20 вересня 2020, 19:03

Зоря і Шахтар зіграли внічию з рахунком 2:2 в матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги.

Уже в дебюті поєдинку команди могли обмінятися забитими м’ячами, проте свої моменти не реалізували Додо і Владлен Юрченко.

На 17-й хвилині гості все ж відкрили рахунок. Марлос після серії рикошетів, опинившись один, відправив м’яч у ворота господарів.

Зоря відігралася всього через три хвилини. Владислав Кочергін, розгойдавши Тараса Степаненка, вразив ближній кут воріт Анатолія Трубіна.

На 28-й хвилині Зоря і зовсім вийшла вперед. Артема Громова у штрафній «гірників» збив Степаненко, а Юрченко реалізував пенальті.

Шахтар зрівняв рахунок на початку другого тайму після подачі кутового. Сергій Кривцов виграв верхову боротьбу і пробив Микиту Шевченка.

Після цього команди продовжили створювати моменти, але вирвати перемогу нікому так і не вдалося. Таким чином, Зоря набрала перший бал, а Шахтар втратив перші очки в чемпіонаті.

Зоря — Шахтар 2:2
Голи: Кочергін, 20, Юрченко, 28 (Пен) — Марлос, 17, Кривцов, 49

Днем раніше Динамо з великими труднощами обіграло Львів.

Редактор: Євген Нещерет