Зоря обіграла румунський клуб у першому матчі кваліфікації Ліги конференцій — відео

4 серпня, 22:56
Зоря вирушає до Румунії з мінімальною перевагою (Фото:ФК Зоря)

Українська Зоря з рахунком 1:0 перемогла румунську Університатю в першому поєдинку 3-го раунду кваліфікації Ліги конференцій на формально своєму полі в польському Любліні.

Суперники не змогли відзначитись голами до перерви, хоча до цього ближче була луганська команда, тому доля матчу вирішилася в другому таймі.

Український колектив міг відкрити рахунок на початку другого тайму, але воротар гостей Лазар парирував удари Нагнойного та Кабаєва.

Зоря досягла свого на 56-й хвилині, коли на передачу Чурка відгукнувся вже згаданий Нагнойний і відправив м'яч у сітку.

У подальшому господарям не вдалося збільшити свою перевагу, а гості не змогли зрівняти рахунок. Матч-відповідь відбудеться 11 серпня в румунській Крайові.

Зоря - Університатя 1:0

Гол: Нагнойний, 56

Зоря в разі успіху в протистоянні з Університатею Крайова в раунді плей-офф зіграє проти переможця пари Лугано (Швейцарія) – Хапоель Беер-Шева (Ізраїль).