Зозуля розбив голову в першому матчі за нову команду

11 вересня 2017, 18:12
Український нападник іспанського Альбасете Роман Зозуля розбив голову під час свого дебютного поєдинку проти Луго

Новачок Альбасете почав поєдинок в запасі, але вийшов на заміну в другому таймі на 55-й хвилині. Як повідомляє Aupa Alba, форвард боровся за кожен м'яч.

Результатом самовідданої боротьби Зозулі став епізод наприкінці гри, коли в зіткненні з захисником Луго він розбив голову. Незважаючи на пошкодження, український футболіст залишився на полі до кінця матчу.

За підсумками поєдинку Альбасете поступився супернику з рахунком 0:1. Після чотирьох турів команда знаходиться на передостанньому, 21-му місці другого за рангом іспанського дивізіону - Сегунди.

Минулого тижня Альбасете оголосив про підписання українського нападника.

Перед цим ЗМІ стало відомо, що екс-футболіст Дніпра перейшов до іспанського клубу.

1 вересня Зозуля розірвав свою угоду з Бетісом і залишився без команди.