Зозуля забив два м'ячі і зробив гольовий пас у матчі чемпіонату Іспанії - відео

12 травня 2019, 21:59

Український нападник Альбасете Роман Зозуля забив два м'ячі та віддав гольову передачу в поєдинку другого іспанського дивізіону (Сегунди) проти Райо Махадаонди.

Спершу український футболіст на 5-й хвилині зробив пас на Рея Маная, а той зумів прорватися до чужих воріт і відкрити рахунок у матчі.

Ще через шість хвилин Зозуля вже сам записав своє ім'я на табло, коли скористався навісом Альваро Техеро справа і головою перекинув воротаря суперника.

Наприкінці півгодини гри нападник Альбасете оформив дубль. Після подачі з кутового зліва він знову був першим на м'ячі і забив ударом головою.

У підсумку гості виграли 3:2 і закріпилися на третьому місці в трьох очках від прохідного в еліту другого рядка. Для Зозулі це 10-й гол і другий ассист у 33 матчах Сегунди сезону.

Раніше мер Альбасете Мануель Серрано підтримав українського форварда місцевої команди Романа Зозулю, якого лідер іспанської лівої партії Podemos і депутат Європарламенту Пабло Іглесіас безпідставно назвав неонацистом.