Зозуля забив ефектний гол за свій новий клуб — відео

5 грудня 2021, 20:03

Український нападник Роман Зозуля відзначився красивим голом за Фуенлабраду у матчі 19-го туру Сегунди (другий за силою чемпіонат Іспанії) проти Альмерії.

Зозуля вийшов у стартовому складі Фуенлабради і забив гол на 53-й хвилині, відкривши рахунок у матчі.

Українець відгукнувся на навіс бразильця Андерсона з лівого флангу та головою в падінні відправив м’яч у сітку.

На 72-й хвилині Альмерія зуміла відігратися і матч в підсумку завершився внічию 1:1.

Після 19-ти турів Сегунди Фуенлабрада займає в турнірній таблиці 19-те місце з 22-х команд, а Альмерія впевнено лідирує із семиочковим відривом.

Зозуля перейшов у Фуенлабраду із Альбасете в липні цього року. Українець підписав з іспанськимм клубом контракт на два роки з можливістю продовження ще на один сезон.

На початку литопада Зозуля відзначився дебютним голом за свій новий клуб, забивши Лас-Пальмасу у 14-му турі Сегунди.