Українець дебютним голом приніс перемогу угорському клубу в матчі Ліги чемпіонів — відео

11 липня 2019, 05:42

Український півзахисник Олександр Зубков дебютним голом приніс перемогу Ференцварошу в першій грі стартового кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Лудогорця.

Угорська команда відкрила рахунок на 6-й хвилині, коли відзначився Токмак Нгуєн, але під кінець півгодини гри Якуб Шверчок відновив рівновагу.

Нічия зберігалася більше години гри, поки на 65-му оберті секундної стрілки Зубков не скористався передачею Нгуєна і вивів господарів уперед.

Результат 2:1 не змінився до фінального свистка. Поєдинок-відповідь відбудеться на полі болгарського колективу 17 липня.

Зубков і ще один українець Данило Ігнатенко зіграли в основі Ференцвароша і провели всю гру. З перших хвилин вийшов їхній співвітчизник і одноклубник Ігор Харатін, але був замінений на 77-й хвилині.

31 травня 2019 року Ференцварош, який очолює екс-наставник Динамо Сергій Ребров, оголосив про оренду півзахисника Шахтаря Олександра Зубкова.