«Білий Барс» і «Донбас» завершили рік перемогами, підсумки 25-го туру УХЛ

26 грудня 2017, 18:50
Заключний тур Української хокейної ліги в 2017 році відбувся 23-24 грудня

Тур складався з двох поєдинок, так як третій матч між МХК «Динамо» і «Вовками» був перенесений на 10 січня. Нагадаємо, що відновиться чемпіонат УХЛ 6 січня.

«Білий Барс» - «Галицькі Леви» 10:2 (2:1; 2:0; 6:1)

Шайби: 0:1 Арабов (Арустамов, Муртищев), 01:05. 1:1 Даніленко (Куцевич, Лесніков), 08:00. 2:1 Тимченко (Ромащенко, Табашник), 16:11. 3:1 Панов (Тимченко, Ромащенко), 23:05. 4:1 Ядловський (Даніленко, Лесніков), 24:20. 5:1 Панов (Тимченко, Ромащенко), 45:14. 6:1 Тимченко (Ромащенко, Табашник - менш.), 57:18. 7:1 Ромахін (Сенік, Ядловський - менш.), 58:46. 8:1 Лесніков (Табашник, Даніленко – шостий польовий гравець), 50:40. 8:2 Кізло (Сирченко), 51:28. 9:2 Куцевич (Лесніков, Даніленко), 51:38. 10:2 Ромащенко, 57:40.

Перший же кидок став результативним для «Галицьких Левів» – відзначився Богдан Арабов. Відразу після закинутої шайби "леви" відійшли до своїх воріт, а "барси" включили тиск, і результатом стала шайба Дмитра Даниленко, який "пробив" Владислава Вязовова з гострого кута.

Вперед «Білий Барс» вийшов на 17-й хвилині матчу, коли захисники "левів" залишили Євгена Тимченка одного прямо перед воротами – і нападник відправив шайбу в ворота.

Другий період почався з того ж, чим закінчився перший – «Білий Барс» проводив атаку за атакою, що призвело до двох закинутих шайб у ворота "левів". Спочатку на 24-й хвилині відзначився Іван Панов, що залишився один перед порожнім кутом воріт, а буквально через хвилину потужним кидком рахунок збільшив Максим Ядловський. «Галицькі Леви» мали кілька непоганих нагод, і навіть пограли хвилину у форматі 5 на 3, але шайба вперто не йшла в ворота Сергія Люльчука.

Зате розігралися хокеїсти «Білого Барса». По черзі закинули Іван Панов, Євген Тимченко, Максим Ромахін і Микита Лесніков, причому Тимченко і Ромахін відзначилися в меншості! «Галицькі Леви» відповіли на таку активність шайбою Романа Кізла, але останнє слово в поєдинку залишилося за "барсами" – Владислав Куцевич і Руслан Ромащенко довели рахунок до 10:2.

«Донбас» - «Кременчук» 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 1:0 Луговий (Мазур, Коренчук - більш.), 18:54. 2:0 Лялька (Костіков), 20:38. 3:0 Коренчук (Захаров, Луговий – більш.), 24:57. 4:0 Костіков (Захаров, Лялька), 46:57. 5:0 Александров (Лялька, Коренчук - більш.), 55:59.

Вже з перших хвилин першого періоду гості показали, що мають намір перервати переможну серію «Донбасу». Команди обмінялися небезпечними атаками, але відкрити рахунок так і не вийшло. Однак на останній хвилині першого періоду Владиславу Луговому вдалося скористатися чисельною перевагою і пробити голкіпера «Кременчука» Микиту Петленко. Ця шайба для Владислава стала першою, закинутою в ворота своєї колишньої команди після переходу в «Донбас».

Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Друга двадцятихвилинка стартувала з перевагою «Донбасу». Вже на другій хвилині періоду, в результаті затяжної атаки, Віталій Лялька вивів свою команду вперед. Через 4 хвилини перша ланка знову відзначилась в більшості – Ілля Коренчук закинув ще одну шайбу в ворота «Кременчука».

Набагато активніше в атаці вели себе підопічні Олександра Савицького в заключному періоді матчу, однак на екваторі третього періоду, за допомогою Віктора Захарова, відзначився інший нападник «Донбасу» Олександр Костиков закинувши в ворота "городян" четверту шайбу.

Останню шайбу в матчі на свій рахунок записав захисник донеччан Олександр Александров, реалізувавши ще одну більшість своєї команди. Ряд вилучень в кінцівці матчу так і не дозволив «Кременчуку» закинути шайбу у ворота Богдана Дяченко.

Таким чином, «Донбас» оформив 24-ту перемогу поспіль в заключному матчі Української хокейної ліги в 2017 році.