Дев’ята перемога поспіль. Канада неіменитим складом сенсаційно залишила Росію без медалей на ЧС з хокею — відео

3 червня 2021, 23:38

Збірна Канади неіменитим складом з рахунком 2:1 сенсаційно перемогла команду Росії в чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею.

Переможець пропустив шайбу в другому періоді, коли відзначився Євгеній Тімкін, але в третій 20-хвилинці канадці відігралися зусиллями Адама Хенріка.

В результаті суперникам довелося визначати сильнішого в овертаймі, де вже на другій хвилині переможним голом відзначився Ендрю Манжипан.

Тим самим збірна Канади здобула дев'яту перемогу поспіль над командою Росії в різних турнірах. Крім того, вже 10 років канадці не програють РФ на чемпіонатах світу та Кубку світу.

У півфіналі північноамериканська команда зіграє проти США. В іншому півфіналі зіграють збірні Фінляндії та Німеччини.

Раніше на заключний матч групового етапу чемпіонату світу з хокею між збірними Росії та Білорусі було продано всього два квитки, а сам матч відвідав один глядач.