Камбек, що не відбувся. Збірна Фінляндії у видовищному матчі перемогла Канаду і стала чемпіоном світу з хокею — відео

30 травня, 00:03
Фіни вирвали перемогу в овертаймі (Фото:Збірна Фінляндії via Twitter)

Збірна Фінляндії перемогла національну команду Канади у фіналі чемпіонату світу з хокею.

Після перших двох періодів північноамериканці вели у рахунку 1:0. У третій двадцятихвилинці фіни змогли не лише відігратися, а й закинути ще дві шайби.

Проте канадці наприкінці періоду проявили характер. Менш ніж за хвилину вони закинули дві шайби та перевели гру в овертайм.

Однак це не допомогло «кленовим листям». В овертаймі, скориставшись чисельною перевагою, фіни закинули переможну шайбу та стали чемпіонами світу.

Фінляндія - Канада 4:3

Повідомлялося, що Міжнародна федерація хокею (IIHF) ухвалила рішення відібрати у Росії право на проведення чемпіонату світу з хокею, який мав відбутися у травні 2023 року в Санкт-Петербурзі.

Редактор: Євген Нещерет