Неймовірна розв’язка в НХЛ — хокеїст врятував команду від поразки за 0,6 секунди до кінця матчу — відео

18 лютого, 17:16
Драма у НХЛ (Фото:Neville E. Guard-USA TODAY Sports)

Поєдинок регулярного чемпіонату НХЛ між Сан-Хосе та Ванкувером (4:5, ОП) став одним із найдраматичніших у сезоні.

Кульмінаційний момент матчу стався на останній секунді основного часу гри, коли російський форвард Сан-Хосе Олександр Барабанов відправив шайбу в ближній верхній кут воріт Ванкувера і зрівняв рахунок (4:4).

У момент результативного кидка Барабанова до кінця гри залишалося лише 0,6 секунди.

Дивно, але Ванкувер не розклеївся після такої драми та зумів вирвати перемогу в овертаймі. На третій хвилині додаткового часу переможну шайбу закинув Джей Ті Міллер.

Ванкувер з 52-ма очками займає 12-е місце в Західній конференції, у Сан-Хосе на три бали менше і 13-а позиція.

Раніше в НХЛ уболівальниця Вашингтона Керолайн Маккейн розбила телефон заради команди та отримала в подарунок від клубу новий.

Редактор: Іван Мартинов