Підсумки 17-го туру УХЛ: лідери впевнено перемагають

17 листопада 2017, 11:25
Відбулися чергові три матчі чемпіонату Української хокейної ліги. «Білий Барс», «Донбас» і «Кременчук», що займають перші три місця в турнірній таблиці, без особливих проблем обіграли своїх опонентів

Харків'яни провалили початок зустрічі і «горіли» 0: 3 вже під кінець сьомої хвилини матчу. По шайбі за гостей закинули Євген Тимченко, Микита Лесніков та Руслан Ромащенко. У другому періоді «Білий Барс» ще двічі організовував взяття воріт МХК «Динамо». Лесніков оформив дубль, а до 0:5 рахунок точним кидком довів Олександр Воронін. Справжня боротьба почалася тільки у третьому періоді, який команди зіграли в бойову нічию 3:3.

Після звітного матчу капітан «барсів» Руслан Ромащенко практично наздогнав іншого капітана «динамівців» Володимира Чердака в гонці кращих бомбардирів УХЛ. Тепер у Чердака 40 (17+23) очок, а у Ромащенко – 39 (14+25). Відзначимо, що Володимир зіграв на один матч менше Руслана – 16 проти 17 ігор.

МХК «Динамо» - «Білий Барс» 3:8 (0:3; 0:2; 3:3)

Шайби: 0:1 Тимченко (Ромащенко), 00:38. 0:2 Лесніков (Ядловський), 03:12. 0:3 Ромащенко (Тимченко), 06:51. 0:4 Лесніков, 34:10. 0:5 Воронін (Тимченко), 35:44. 1:5 Олійник (Чердак), 41:39. 1:6 Тимченко (Ромащенко - більш.), 42:49. 2:6 Олійник (Чердак - більш.), 45:22. 2:7 Панов (Гуменюк, Тимченко), 52:04. 3:7 Максименко (Чердак, Олійник - більш.), 53:21. 3:8 Ромащенко (Тимченко), 53:29.

Будь-які питання про переможця в матчі «Донбас» зняв ще в середині другого періоду, молодій команді «Галицьких Левів» було не під силу відіграти гандикап в 6 шайб. Однак «Донбас» продовжував тиснути – і довів рахунок до рекордного, відзначившись у підсумку 11 разів у воротах голкіперів «Галицьких Левів». Перший хет-трик в сезоні оформив капітан донеччан Віктор Захаров.

Таким чином, «Донбас» продовжив свою переможну серію в поточному розіграші чемпіонату до 17 перемог поспіль.

«Донбас» - «Галицькі Леви» 11:0 (2:0, 5:0, 4:0)

Шайби: 1:0 Захаров (Савченко), 04:21. 2:0 Новіков (Ворона, Свищев), 09:54. 3:0 Коваленко (Рубан, Мостовий), 24:11. 4:0 Луговий (Коренчук, Захаров), 25:31. 5:0 Захаров (Влад), 25:38. 6:0 Коренчук (Александров - більш.), 29:51. 7:0 Коваленко (Рубан), 38:53. 8:0 Захаров (Костіков, Савченко), 42:28. 9:0 Коренчук (Луговий, Матвієнко), 45:24. 10:0 Влад (Костіков), 45:42. 11:0 Влад (Коваленко, Шпак), 53:25.

Перший період пройшов під тотальним контролем кременчужан, що призвело до двох закинутих шайб: спочатку вже на 2-й хвилині поєдинку рахунок відкрив Сергій Алексанян-Петрович, а через 10 хвилин у воротах Микити Гордюшина відзначився ще один форвард "городян" Дмитро Чорний.

Ситуація в другому періоді була навряд чи кращою для команди Олександра Хміля. Більшу частину ігрового часу гравці «Кременчука» проводили в атаці та змогли збільшити рахунок після першого ж видалення хокеїста «Вовків»: Гріцких відмінно кинув від синьої лінії, і Гордюшин не зміг виручити свою команду на цей раз. Однак броварчани зусиллями Шахова відіграли одну шайбу на 38-й хвилині матчу – відмінну передачу видав Віктор Мілінській.

На старті заключного ігрового відрізка перевагу «Кременчука» в три шайби повернув Сергій Алексанян-Петрович, який не міг не реалізувати передачу Дмитра Чернишенка з-за воріт. Підсумковий рахунок матчу трохи менший ніж за 2 хвилини до фінальної сирени встановив капітан кременчужан Севастян Карпенко, успішно зігравши на добиванні.

«Вовки» - «Кременчук» 1:5 (0:2; 1:1; 0:2)

Шайби: 0:1 Алексанян-Петрович (Красільніков, Чернишенко), 01:10. 0:2 Чорний (Костюк), 10:11. 0:3 Гріцкіх (Бойков, Козачук - більш.), 27:21. 1:3 Шахов (Милинський, Шапіро), 37:59. 1:4 Алексанян-Петрович (Красільніков, Чернишенко), 42:44. 1:5 Карпенко (Роганов).