Підсумки 20-го туру УХЛ: «Кременчук» поступився «Донбасу», розгром від МХК «Динамо»

28 листопада 2017, 10:52
В Українській хокейній лізі відбулися три матчі 20-го туру, де «Донбас» обіграв віце-чемпіонів минулого сезону ХК «Кременчук», «Білий Барс» всуху виграв у «Галицьких Левів», а МХК «Динамо» встановило новий рекорд результативності

«Кременчук» - «Донбас» 1:5 (0:4, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1 Костіков (Лялька, Ігнатенко), 01:07. 0:2 Лялька (Ігнатенко), 03:32. 0:3 Савченко (Коренчук, Мазур), 09:28. 0:4 Лялька (Савченко, Коренчук - подвійн. більш.), 17:48. 0:5 Мазур (Савченко, Александров), 31:05. 1:5 Кривошапкін (Карпенко), 31:38.

Старт поєдинку вийшов дуже насиченим на події – вже на другій хвилині кидок Віталія Ляльки з лівого кола вкидання скорегував Олександр Костиков, відкривши тим самим рахунок. А всього за дві хвилини забив вже Віталій Лялька, скориставшись тим, що голкіпер відбив ігровий снаряд перед собою після кидка Дмитра Ігнатенка.

Після цього тиск донеччан не припинився, що і призвело до третього гола – на цей раз його створила перша ланка «Донбасу»: Мазур віддав на Коренчука, той майстерно відпасував на Савченка, який і переправив шайбу повз воротаря кременчужан. Коли ж до кінця першого періоду залишалося трохи більше трьох хвилин, «Донбас» реалізував ще й більшість – Іван Савченко допоміг Віталію Ляльці оформити дубль.

Набагато активніше "городяни" діяли у другому періоді, гол проте знову забили донеччани - Вадим Мазур зловив відскік після сейва Микити Петленко, який зайняв позицію у воротах «Кременчука» після першого періода. Втім, вже в наступній атаці команда Олександра Савицького змогла "розмочити" Богдана Дяченко: відзначився Гліб Кривошапкин. Заключний відрізок зустрічі пройшов в обопільних випадах команд, проте змінити рахунок на табло так нікому і не вдалося.

«Білий Барс» - «Галицькі Леви» 3:0 (1:0; 1:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Васильєв (Ядловський, Даніленко), 08:52. 2:0 Даніленко (Ядловський), 39:16. 3:0 Лесніков (Даніленко, Васильєв), 52:16.

«Білий Барс» впевнено розібрався зі своїм противником, закинувши по одній шайбі в кожному періоді. Здорово матч провів 17-річний форвард «барсів» Дмитро Даниленко, який набрав 3 (1+2) очки і відзначився в кожній закинутій шайбі.

ХК «Вовки» - МХК «Динамо» 1:14 (1:4; 0:3; 0:7)

Завершальний 20-й тур матч став найбільш результативним у поточному сезоні. Раніше одній команді вдавалося закинути не більше 13 шайб, проте МХК «Динамо» встановило новий рекорд.

Після закінчення першого періоду, коли «Вовки» поступалися 1:4, було відчуття, що броварська команда ще зможе переломити хід поєдинку. Однак гра «з коліс», а також голкіпер-дебютант, позначилися на підсумковому результаті. У другому періоді «динамівці» закинули 3 шайби з інтервалом в 4 хвилини, і переможець став зрозумілий заздалегідь.

Третій період став кошмарним для «Волков». Гравці МХК «Динамо» закинули 7 (!) Шайб за 20 хвилин. Хет-трик оформив Микита Олійник, дубль – Олександр Праведний, ще по одному точному кидку в свою скарбничку додали Володимир Чердак і Руслан Максименко.