Канада у драматичному матчі перемогла Росію у фіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею

6 січня 2020, 00:28

Збірна Канади, програючи 1:3, обіграла команду Росію з рахунком 4:3 у фіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею, який проходив у Чехії.

Перший період завершився без закинутих шайб. У другій 20-ти хвилинці росіяни забили дві шайби, а канадці провели лише одну результативну атаку.

В дебюті третього періоду росіяни закинули третю шайбу і закріпили свою перевагу. Після цього «кленові листки» відіграли одну шайбу, а ще через незначний проміжок часу зрівняли рахунок.

Однак на цьому канадці не зупинилися і ближче до завершення матчу закинули четверту шайбу, яка принесла їм золото чемпіонату світу.

Канада — Росія 4:3 (0:0, 1:2, 3:1)

Шайби: 0:1 — Александров (29:37), 1:1 — Козенс (31:01), 1:2 — Денисенко (34:46), 1:3 — Соркін (48:46), 2:3 — Макмайкл (49:20), 3:3 — Хейтон (51:21), 4:3 — Томас (56:02)

В травні минулого року збірна Фінляндії перемогла Канаду з рахунком 3:1 у фіналі чемпіонату світу з хокею, який проходив у Словаччині.