УХЛ: гольова феєрія «Донбаса» і МХК «Динамо» завершилася перемогою донеччан

2 жовтня 2017, 14:37
У матчах 7-го туру Української хокейної ліги МХК «Динамо» і «Галицькі Леви» поступилися в одну шайбу, а «Білий Барс» всуху розгромив броварських «Вовків»

«Донбас» - МХК «Динамо» 6:5 (3:1; 1:1; 2:2)

Шайби: 1:0 Луговий (Александров, Коренчук), 6:47. 2:0 Ординський (Шпак, Коваленко - більш.), 10:57. 3:0 Александров (Ворона, Матвієнко), 12:24. 3:1 Лісін (Олійник, Максименко), 15:55. 3:2 Сиротенко (Худяков, Праведний), 21:50. 4:2 Луговий (Коренчук, Александров - більш.), 31:53. 4:3 Максименко (Чердак), 33:57. 5:3 Коренчук, 47:06. 6:3 Новіков (Мостовий, Свищев), 48:08. 6:4 Максименко (Піддубний, Чердак), 52:14. 6:5 Чердак (Олійник, Піддубний), 53:25.

Початок поєдинку пройшов за відносної переваги МХК «Динамо», проте до небезпечних кидків справа не доходила – всі вони були або недостатньо сильними, або блокувалися польовими гравцями донеччан.

Відповідь «Донбасу» вийшла результативною – Луговий допоміг перехопити шайбу, отримав її назад після передач Александрова і Коренчука, і відправив ігровий снаряд під штангу воріт харківської команди.

Відкривши рахунок у матчі, донеччани включили додаткову швидкість, і проблеми біля воріт харків'ян стали виникати набагато регулярніше. В результаті, такий тиск двічі приніс свої плоди, причому обидва рази голами відзначилися захисники – Ординський і Александров.

Відкрити рахунок своїм голам у матчі гостям вдалося в більшості – Лісін зумів в ближньому бою переграти воротаря «Донбасу». Скоротити відрив до мінімуму "динамівцям" вдалося вже після перерви, коли Олексій Сиротенко залишився один в момент прийому пасу і точним кидком вразив ворота «Донбасу».

Рахунок 3:2 протримався на табло до середини другої двадцятихвилинки, коли творці першої шайби «Донбасу» створили й четверту – Александров і Коренчук допомогли Владиславу Луговому оформити дубль в матчі. Однак перевага у дві шайби тривала недовго – на 34-й хвилині Максименко скористався тим, що голкіпер «Донбасу» покинув рамку воріт і знову повернув МХК «Динамо» в гру.

Харків'яни в третьому періоді також зробили помилку, дозволивши Коренчуку викотитися на ворота Владислава Гурка і повернути перевагу в дві шайби своєї команди.

Ще через одну хвилину Новиков закинув шосту шайбу донеччан, однак динамівці також відповіли двома результативними ударами - обидва рази голами відзначилася перша п'ятірка МХК «Динамо». Наставник харківської команди випустив шостого польового гравця на останніх секундах зустрічі, проте фінальна сирена зафіксувала 6:5 на табло «Альтаїр».

«Кременчук» - «Галицькі Леви» 5:4 (1:2; 2:0; 2:2)

Шайби: 1:0 Наливайко (Бойков), 6:47. 1:1 Чіканцев (Арабов, Сірченко - більш.), 15:28. 1:2 Дворник (Генералрв), 16:48. 2:2 Чорний (Горлушко - більш.), 27:17. 3:2 Чернишенко (Бойков, Кривошапкин), 30:01. 4:2 Кривошапкин (Бойових - більш.), 43:42. 4:3 Толстушко (Дворник, Тонковід - більш.), 47:55. 5:3 Карпенко (Бойков, Чернишенко), 50:47. 5:4 Толстушко (Генералов, Чіканцев - більш.), 58:34.

Кременчужани виглядали фаворитом поєдинку, але команда з Новояворівська виявилася непростим суперником для віце-чемпіона України.

Натхнені двома поспіль перемогами, хокеїсти Михайла Чіканцева змогли виграти стартовий період, пропустивши першими, а під завісу матчу дубль на свій рахунок записав капітан «левів» Всеволод Толстушко, але цього виявилося недостатньо щоб зрівняти рахунок.

Вирішальну п'яту шайбу у кременчужан провів капітан Севастян Карпенко. П'яту гру поспіль з майданчика без гола не йде форвард Дмитро Чернишенко. Ще по разу у "городян" відзначилися захисник Наливайко, нападники Чорний і Кривошапкин.

Завдяки цій перемозі, «Кременчук» наздогнав у турнірній таблиці «Білий Барс» – в обох команд стало по 12 очок, але «барси» випереджають «городян» через перемогу в особистії зустрічі. Відзначимо, що це четверта поспіль перемога підопічних Олександра Савицького в регулярному чемпіонаті УХЛ.

«Білий Барс» - ХК «Вовки» 12:0 (5:0; 3:0; 4:0)

Шайби: 1:0 Печерських (Ромащенко, Бондаренко), 06:10. 2:0 Воронін (Ромащенко - більш.), 07:29. 3:0 Печерських (Ромащенко, Герцик - більш.), 17,17. 4:0 Куцевич (Ядловський), 18:17. 5:0 Печерських (Ромащенко), 19:31. 6:0 Даниленко (Куцевич), 31:15. 7:0 Ромащенко (Печерських), 33:13. 8:0 Печерських (Ромащенко, Герцик), 36:00. 9:0 Ядловський (Сенік), 43:27. 10:0 Бондаренко (Табашнік), 48:12. 11:0 Даниленко (Куцевич, Ядловський), 49:08. 12:0 Панов (Савченко), 53:28.

Після стартового свистка, як і очікувалося, «Білий Барс» побіг в атаку. «Вовки» непогано справлялися з напором, однак на 7-й хвилині, після кидка Руслана Ромащенко шайба зрикошетила від одного із захисників до Печерських, який відправив її в сітку воріт.

Перше ж видалення «Волков» стало результативним для "барсів": Ромащенко пройшов по лівому борту, і віддав на Вороніна, який був один перед воротами Хоніна.

Наступна чисельна перевага «Білого Барса» також призвела до закинутої шайби. Після видалення Мкртчяна, Ромащенко накинув "на п'ятак" до воріт «Волков», і Печерських, підставивши ключку, відправив шайбу у сітку.

Не минуло й хвилини, як Куцевич зміг відірватися від захисників «Волков», обіграв воротаря, і закотив шайбу в ворота. За мить свою третю шайбу в грі закинув Печерських, який оформив таким чином хет-трик в рамках одного періоду.

На другу двадцятихвилинку броварська команда вийшла більш налаштованою на гру, і навіть нейтралізувала кілька чисельних переваг суперника, проте «Волков» вистачило лише на 11 хвилин. Шостий гол «Білого Барса» на рахунку Даниленко – молодий форвард уклав голкіпера «Вовків» на лід, і завів шайбу в порожні ворота.

Дві хвилини потому, Ромащенко вийшов 1 на 1 з Хоніним, і також відправив шайбу над голкіпером броварчан. За чотири хвилини до кінця другого періоду Печерських з розвороту відправив шайбу в дальній кут воріт Хоніна.

У третьому періоді по черзі шайби закинули Ядловський, Бондаренко, Даниленко і Панов. Таким чином, голкіпер «Білого Барса» оформив другий сухий матч у сезоні, а «Вовки» вперше пішли з льоду без закинутих шайб.