УХЛ: «Кременчук» всуху поступився чемпіонам УХЛ минулого сезону

6 жовтня 2017, 15:10
У матчах 8-го туру Української хокейної ліги «Донбас» обіграв кременчужан, «Білий Барс» ледве вирвав перемогу у «левів», а МХК «Динамо» розгромив «Вовків»

«Кременчук» - «Донбас» 0:4 (0:0; 0:3; 0:1)

Шайби: 0:1 Костіков (Лялька, Захаров), 29:49. 0:2 Шпак (Захаров - більш.), 36:17. 0:3 Захаров (Костіков, Фірсов), 38:50. 0:4 Кузьмик (Луговий, Александров - більш.), 51:25.

На Льодовій арені «Термінал» відбувся центральний матч 8-го туру Української хокейної ліги, в якому «Кременчук» приймав «Донбас».

У попередніх зустрічах обидві команди не без труднощів здобули перемоги, проте змогли продовжити свої переможні серії. Тому зі стартового вкидання і "городяни", і донеччани, почали грати практично без середини майданчика, постійно намагаючись увійти в зону противника і кинути.

У першому періоді значно краще це вдавалося робити команді Олександра Савицького, однак дуже надійно зіграв голкіпер «Донбасу» Богдан Дяченко, відбивши 19 кидків. Не пропустив Богдан і в другому періоді, а його партнери змогли відкрити рахунок – Лялька від синьої лінії накинув на п'ятак, шайба транзитом від Захарова відскочила до Костикова, і Олександр в ближньому бою переграв Микиту Петленко.

Після закинутої шайби донеччани стали грати більш розкуто, і моменти біля воріт «Кременчука» стали виникати набагато частіше. Вдруге команда Сергія Вітера забила вже в більшості – довгий розіграш точним кидком від синьої лінії завершив Шпак, а через дві хвилини та ж друга ланка донеччан організувала ще один гол – Фірсов та Костіков відправили в контратаку Захарова, і капітан «Донбаса» влучив у ворота.

Після пропущеного третього гола Петленко покинув ворота, а його місце зайняв новачок "городян" Віталій Власенко. Після спалаху результативності в другому періоді, заключний відрізок зустрічі знову пройшов без центру, і знову команди не могли вразити ворота один одного. Однак в третій двадцятихвилинці в гру постійно вступали і Дяченко, і Власенко.

Але не пропустити в дебютному матчі Віталію не вдалося – донеччани здорово реалізували й другу більшість в матчі. На цей раз голом відзначився перша ланка «Донбаса» – Сергій Кузьмик прошив ворота "городян" після передач від Александрова і Лугового, і поставив таким чином крапку в зустрічі.

«Галицькі Леви» - «Білий Барс» 2:3 (1:1; 0:0; 1:2)

Шайби: 1:0 Муртищев (Артемьєв), 03:06. 1:1 Ромащенко (Даніленко, Печерських), 07:11. 2:1 Муртищев (Кізло, Арабов), 47:53. 2:2 Лесніков (Логач, Ядловський - більш.), 50:27. 2:3 Ядловський (Куцевич, Лесніков), 51:55.

Незважаючи на те, що білоцерківська команда вважалася фаворитом зустрічі, легкої прогулянки в Новояворівську у них не вийшло. Героєм матчу в складі господарів став дебютант команди Микита Муртіщев, який у своїй першій грі після відходу з харківського «Динамо» оформив дубль, при цьому двічі він виводив «левів» вперед.

У матчі було 11 вилучень, але лише одне з них було реалізовано: Микита Лесніков у середині третього періоду зробив рахунок 2:2, гольовий пас – в активі Михайла Ядловського. Через півтори хвилини той же Ядловський додав до асисту переможну шайбу – 3:2 – вольова перемога команди Костянтина Буценка.

ХК «Вовки» - МХК «Динамо» 2:10 (1:3; 0:4; 1:3)

Шайби: 0:1 Максименко (Чердак), 00:14. 0:2 Чердак (Максименко), 05:16. 1:2 Шапіро (Приваліхін, Черемнов - більш.), 10:00. 1:3 Сиротенко (Бабчук, Праведний), 14:18. 1:4 Піддубний - більш., 22:44. 1:5 Чердак (Піддубный), 28:45. 1:6 Чердак (Шматько, Крюченко - більш.), 35:36. 1:7 Худяков (Лісін, Халін - більш.), 39:41. 1:8 Сиротенко (Піддубный - більш.), 41:10. 2:8 Шапіро (Черемнов, Овчінніков), 48:24. 2:9 Олійник (Гребьонкін, Чердак), 49:58. 2:10 Чердак (Лісін, Олійник - більш.), 59:40.

Вже за 14 секунд після стартового вкидання гравці харківського клубу вийшли вперед – атаку результативно завершив Максименко. За 5 хвилин Чердак подвоїв рахунок, проте кращий бомбардир «Вовків» Шапіро відіграв одну шайбу. Статус-кво першого періоду відновив гравець "динамівців" Сиротенко.

На відміну від першого періоду, який також запам'ятався 22-ма хвилинами штрафних хвилин на обидві команди, у другій двадцятихвилинці закинутими шайбами відзначились тільки гравці МХК «Динамо»: по одній шайбі закинули Піддубний і Худяков, а Чердак успішно реалізував два кидка по воротах.

Що не могло не порадувати уболівальників «Вовків» – команда вийшла на третій період з зовсім іншим настроєм. Підопічні Олександра Хміля напирали на ворота Гурка, і вперше в цьому сезоні перекидали свого суперника в рамках одного періоду. Правда, закинути "вовкам" вдалося лише одного разу – і знову відзначився Шапіро. Харків'яни відповіли шайбами Сиротенка та Олійника, а остаточний рахунок у матчі встановив Володимир Чердак.

Ця перемога МХК «Динамо» дозволила харківському клубу відірватися на відстань 3 очок від «Галицьких Левів», і скоротити відставання від «Кременчука», що займає 3-е місце, також до 3-х очок. Також після цього матчу капітан харківського клубу Володимир Чердак вийшов на 1 місце в боротьбі за звання кращого бомбардира і кращого снайпера чемпіонату УХЛ.