УХЛ: перемога «Донбасу» над фіналістом минулого сезону «Кременчуком», підсумки 14 туру

30 жовтня 2017, 15:30
Третій період визначив переможця в матчі МХК «Динамо» - «Вовки», а «Білий Барс» обіграв «Галицьких Левів»

«Донбас» - «Кременчук» 3:1 (0:1; 1:0; 2:0)

Шайби: 0:1 Карпенко (Чернишенко), 00:24. 1:1 Коренчук (Александров), 34:08. 2:1 Захаров (Костіков), 49:49. 3:1 Коренчук, 50:08.

Домашня серія «Донбасу» в жовтні завершилася зустріччю з принциповим противником – на Льодову арену «Альтаїр» прибув «Кременчук». Старт поєдинку вийшов бентежним для донеччан – перша ланка "городян" змогла відкрити рахунок в матчі першим кидком вже на 23-й секунді.

Закинувши швидку шайбу, надалі команда Олександра Савицького зробила ставку на контратаки, в першу чергу, намагаючись зберегти свої ворота "сухими". І незважаючи на кілька серйозних моментів, Микита Петленко зміг зберегти мінімальну перевагу своєї команди.

Довгий час гра в другому періоді проходила за сценарієм «Кременчука» – швидкі контратаки і максимальна зібраність в обороні. Ця тактика дала збій на 35-й хвилині, коли Коренчук викотився на ворота Петленко і впевнено направив ігровий снаряд у сітку – 1: 1, і в третьому періоді командам потрібно було все починати спочатку.

Заключний відрізок зустрічі вийшов украй напруженим – за такого рахунку будь-яка помилка могла вирішити результат зустрічі. Розуміючи це, донеччани намагалися по максимуму навантажувати оборону «Кременчука», і в середині періоду це принесло плоди. Захаров здорово відібрав шайбу, викинув її на Костікова, отримав у відповідь пас і пробив точно під штангу воріт Петленко. А через 18 секунд Коренчук, відібравши шайбу біля правого кола вкидання, пробив по воротах "городян".

«Галицькі Леви» - «Білий Барс» 1:5 (0:2; 0:1; 1:2)

Шайби: 0:1 Куцевич (Даніленко), 01:22. 0:2 Ромащенко (Бондаренко, Лесніков), 13:51. 0:3 Сенік (Печерських, Ромащенко), 32:34. 1:3 Генералов (Дворнік, Чобанян), 40:17. 1:4 Куцевич (Табашник), 44:32. 1:5 Табашник, 57:17.

У другому матчі 14-го туру «Галицькі Леви» приймали «Білий Барс».

Незважаючи на непоганий попередній матч «Галицьких Левів», який команда Михайла Чіканцева провела проти «Кременчука» 19 жовтня, явним фаворитом поєдинку бачився «Білий Барс».

Білоцерківці з самого старту стали виправдовувати очікування вболівальників, і вже на 2-й хвилині гри рахунок відкрив Владислав Куцевич. Подвоїв рахунок в тому ж першому періоді капітан «Білого Барса» Руслан Ромащенко.

Другий період пройшов під диктовку «Білого Барса», команда перекидала суперника більш ніж удвічі. Однак шайба на цьому ігровому відрізку була закинута лише одна – свій третій гол у сезоні провів молодий нападник "барсів" Ілля Сеник.

На початку третього періоду «Галицькі Леви» змогли відквитати одну шайбу зусиллями Іллі Генералова, який таким чином не дав воротареві «Білого Барса» Олександру Качулі оформити другий шатаут в сезоні в матчах проти "левів".

Однак у першій половині третього періоду також відзначилися Владислав Куцевич і Микита Табашнік, які зняли таким чином всі питання про переможця в матчі.

МХК «Динамо» - «Вовки» 8:3 (1:1; 2:2; 5:0)

Шайби: 1:0 Мартишко (Олійник, Чердак), 04:09. 1:1 Нікітін (Черемнов), 13:10. 2:1 Чердак (Олійник - більш.), 20:42. 2:2 Шапіро (Овчінніков), 26:53. 3:2 Чердак (Олійник), 27:37. 3:3 Шахов (Шапіро, Овчінніков), 35:04. 4:3 Максименко (Чердак, Олійник - більш., 46:30. 5:3 Піддубный (Олійник, Чердак), 47:31. 6:3 Максименко (Олійник, Мартишко), 50:27. 7:3 Чердак (Максименко), 57:39. 8:3 Максименко (Олійник - менш.), 59:23.

В останньому матчі 14-го туру УХЛ харківський МХК «Динамо» на домашній арені приймав броварських «Вовків».

Підлеглі Олександра Сеуканда в двох перших періодах тричі виходили вперед, але гості силами Нікітіна, Шапіро та Бугаєва знаходили в собі сили відігратися. Лише в завершальній третині хокеїстам Олександра Хміля не вдалося нав'язати боротьбу суперникові.

Починаючи з 47-ї хвилини «динамівці» змогли закинути 5 шайб у ворота команди, яка займає останнє місце в турнірній таблиці. Тричі відзначився Максименко, а ще по разу Піддубний і Чердак, який додав шайбу до двох закинутих раніше.

Відзначимо 6 очок Володимира Чердака (3+3), який продовжив свою результативну серію, також другий матч поспіль харків'яни відкривають рахунок завдяки точному кидку Максима Мартишко. Не можна не згадати і 19-річного Микиту Олійника, який набрав 7 (0+7) очок в одному матчі.