УХЛ: вольова перемога «Кременчука» та інші підсумки 13-го туру

27 жовтня 2017, 17:38
«Донбас» закинув 7 шайб у ворота МХК «Динамо», а «Білий Барс» обіграв «Вовків», закинувши 3 шайби в меншості

«Кременчук» - «Галицькі Леви» 3:2 (1:1; 1:1; 1:0)

Шайби
: 0:1 Генералов (Толстушко, Дворник - більш.), 04:33. 1:1 Чорний (Шах, Горлушко), 09:23. 1:2 Муртищев (Кізло), 26:16. 2:2 Кривошапкін (Гриценко, Красильніков), 30:55. 3:2 Карпенко (Бойков, Козачук), 43:29.

19-го жовтня ХК «Кременчук» зіграв в броварському «Терміналі» проти «Галицьких Левів». Команда з Новояворівська за день до цього програла в Броварах «Вовкам» 4:8, і на матч проти кременчужан вийшла надмотивованою.

З першого вкидання «леви» заволоділи ініціативою і до 4-ої хвилині реалізували чисельну перевагу після кидка Генералова, який змістився з правого флангу і переграв Віталія Власенко. Кременчужани накрутили темп і до середини періоду відігралися - Чорний викотився з-за воріт і проштовхнув шайбу в ворота Івана Александрова. Незважаючи на велику перевагу по кидках (15: 4), «городяни» більше не змогли закинути до перерви.

Другий період також пройшов за вже знайомим сценарієм: знову вперед вийшли «леви», а «Кременчук» зрівняв рахунок. Спочатку Муртищев з лівого краю змістився в центр і пробив точно по воротах, а потім Кривошапкін зрівняв рахунок, встигнувши першим на добивання після кидка Гриценко.

У заключній двадцятихвилинці шайбою відзначився лише «Кременчук». Капітан команди Севастян Карпенко відмінно зупинив шайбу, і, після невеликої паузи, зробив кидок по воротах: Александров не зміг врятувати свою команду. Таким чином, кременчужани двічі програючи по ходу матчу, змогли виграти в поєдинку з рахунком 3:2.

ХК «Вовки» - «Білий Барс» 3:6 (1:2; 1:2; 1:2)

Шайби: 1:0 Овчінников - менш., 00:52. 1:1 Табашник (Куцевич, Лесніков), 17:04. 1:2 Даниленко (Панов), 18:09. 1:3 Панов (Лесніков - менш.), 24:32. 1:4 Печерських (Ромащенко, Тимченко), 26:06. 2:4 Черемнов (Черніченко, Нікітін - більш.), 30:33. 3:4 Бугайов (Овчінніков, Шапіро); 42:39. 3:5 Тимченко (Ромащенко - менш.), 51:41. 3:6 Ромащенко (Тимченко, Табашник - менш.), 58:38.

Після недовгої паузи, пов'язаної з виступами «Донбаса» в Континентальному Кубку, регулярний чемпіонат Української хокейної ліги відновився 25 жовтня. Гості, до складу яких повернулися відновилися після травм форварди Даниленко та Бондаренко, здобули непросту перемогу над головним аутсайдером турніру.

«Вовки» відкрили рахунок вже на першій хвилині зустрічі, до того ж зробила це команда Олександра Хміля в меншості! Шайбу закинув капітан броварчан Овчинников – 1:0.

«Білий Барс» круто змінив хід зустрічі в кінцівці першого періоду, коли Табашник реалізував більшість, а Даниленко відзначив повернення на лід голом в рівних складах – 1:2.

Другий період білоцерківці почали з позиції сили, і дуже авторитетно нагадали про те, хто був фаворитом матчу. Панов забив в меншості, ще один гол провів Данило Печерських, який відзначав у день гри 18-річчя – 1:4.

До честі «Вовків», вони не здались, і двічі показали супернику зуби. Ще до перерви Черемнов, реалізувавши більшість, скоротив відставання в рахунку – 2:4.

А на самому початку третьої двадцятихвилинки шайбу закинув захисник-дебютант «Вовків» Бугайов – 3:4.

У другій частині третього періоду розігралася справжня драма. Господарі отримували можливості боротися за перемогу після вилучень гостей, але замість того, щоб реалізовувати більшість, «Вовки» ще двічі дозволили «Білому Барсу» забити в меншості – по шайбі закинули Тимченко і Ромащенко.

«Донбас» - МХК «Динамо» 7:3 (4:2, 3:0, 0:1)

Шайби: 0:1 Мартишко (менш.), 08:24. 1:1 Костіков (Ворона, Ігнатенко - більш.), 08:59. 2:1 Ворона, 11:00. 3:1 Костіков (Захаров, Ворона - більш.), 12:42. 4:1 Костіков (Захаров - менш.), 18:19. 4:2 Олійник (Чердак, Піддубний), 19:53. 5:2 Кузьмик (Коренчук - менш.), 21:40. 6:2 Коваленко (Мостовий, Луговий), 22:29. 7:2 Кузьмик (Коренчук), 24:20. 7:3 Єфремов (Колядинський), 59:06.

У четвер 26 жовтня донецький «Донбас» провів перший матч після повернення з латвійської Риги – суперниками підопічних Сергія Вітера стали харківські динамівці.

Гості почали зустріч дуже активно, створивши кілька моментів біля воріт Богдана Дьяченка, проте поступово донеччани відвели гру від своїх воріт, помітно напружуючи Владислава Гурка. Проте, рахунок в матчі в середині періоду відкрив МХК «Динамо»–- екс-гравець «Донбасу-2» і «Молодої Гвардії» Максим Мартишко з другої спроби переграв Дьяченко.

Втім, рахунок став рівним всього через 35 секунд – Костіков з передачі Ворони переграв Гурка, а потім протягом двох хвилин ті ж Ворона та Костіков забезпечили донеччанам комфортну перевагу в дві шайби, яка не змінилась до кінця двадцятихвилинки, незважаючи на хет-трик Костікова – нападник харків'ян Олійник відзначився за сім секунд до сирени.

У другому відрізку зустрічі донеччани в перші п'ять хвилин тричі покарали МХК «Динамо» за помилки в обороні – спочатку Кузьмик відзначився голом у меншості, потім вже за гри в рівних складах голкіпера харків'ян переграв Коваленко. А остаточно відправив МХК «Динамо» в нок-даун знов Кузьмик, який відправив ігровий снаряд у вже порожні ворота.

Після такого ударного старту донеччани дещо збавили оберти, проте регулярно змушували кіпера харків'ян вступати в гру, та на останню перерву команди так і пішли за рахунку 7:2. За схожим сценарієм пройшли і стартові п'ять хвилин в заключному періоді, ось тільки на цей раз Гурко зіграв набагато надійніше, тричі зашкодивши закінути шайбу Вороні.

Надалі обидві команди неодноразово загрожували воротам одна одної, однак змінити рахунок на табло довгий час так нікому і не вдавалося – лише в самій кінцівці зустрічі Єфремов зміг відзначитися ще однією шайбою динамівців в матчі.

7: 3, і донеччани продовжили свою переможну серію в рамках Української хокейної ліги. Яка складає вже 13 матчів.