Збірна України програла Естонії на чемпіонаті світу з хокею

23 квітня 2018, 15:14

Збірна України виявилася слабшою за команду Естонії на чемпіонаті світу 2018 року в дивізіоні 1В із рахунком 0:2.

Обидві шайби жовто-сині пропустили в першому періоді, для чого супернику вистачило трохи більше дев'яти хвилин. Переконливих моментів для того, щоб відігратися підопічні Олександра Савицького не створили.

Естонія повела в рахунку на 39-й секунді, коли відзначився Роберт Рооба, якому асистували Андрій Макров і Лаурі Лахесалу. Минуло дев'ять хвилин і три секунди матчу, як перевагу балтійської збірної подвоїв Вадим Васьонкін - результативні передачі в свій актив записали Марко Кеттунен і Артем Горностаєв.

Збірна України, яка в першому матчі турніру перемогла Румунію 3:0, опустилася на третє місце. Попереду на неї чекають поєдинки проти господарів першості Литви, а також Хорватії та Японії.

Щоб зберегти шанси на вихід у групу 1А жовто-синім більше не можна програвати. Наступна гра команди відбудеться 25 квітня проти Хорватії.

Раніше юніорська збірна України з хокею (U-18) виграла чемпіонат світу в дивізіоні IB (третій по ранжиру в світовому хокеї), який проходив у Києві.