Збірна України з хокею зберегла прописку у дивізіоні 1В - відео

5 травня 2019, 15:05

Збірна України програла заключний матч на чемпіонат світу з хокею господарям турніру команді Естонії з рахунком 3:4, але зберегла прописку у дивізіоні 1В.

Українці вдало розпочали матч і виграли у першому періоді 3:1. Однак естонці забили по одній шайбі у кожній наступній 20-хвилинці і перевели матч у овертайм, де закинули переможну шайбу.

Для України ця поразка стала четвертою у п'яти турах, однак завдяки поразці Нідерландів від Румунії (1:3) вдалось зберегти прописку у дивізіоні 1В.

У нижчий дивізіон відправилась нідерландська збірна, а у дивізіон 1А піднялась збірна Румунії.

Естонія - Україна - 4:3 ОТ (1:3, 1:0, 1:0, 1:0)

Myscore.com.ua

У попередному турі збірна України програла Румунії з рахунком 1:5.

Перед цим збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті світу у дивізіоні 1В, розгромивши Нідерланди 8:1, а в перших двох турах програла Польщі 3:7 і Японії 2:3.