«Граємо як ла**о». Роналду прийшов у сказ у матчі Ліги чемпіонів за Ювентус — відео

27 листопада 2021, 11:33
Роналду не врятував Ювентус (Фото:Кріштіану Роналду via Instagram)

Зірковий португальський нападник Кріштіану Роналду влаштував істерику під час матчу Ліги чемпіонів Ювентус — Порту у сезоні 2020−2021.

У документальному серіалі All or Nothing: Juventus від стрімінгового сервісу Amazon Prime один із епізодів присвячений драматичному вильоту Ювентуса в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів минулого сезону.

Після виїзної поразки від Порту з рахунком 1:2 італійський гранд після першого тайму програвав із рахунком 0:1. Кріштіану Роналду у перерві висловив все, що він думає про гру своїх одноклубників.

«Ла**о! Ми граємо як ла**о! Якого х**на? Ми маємо проявити характер», - сказав багаторазовий володар Золотого м'яча і кинув свою футболку на підлогу.

У другому таймі Ювентус зусиллями Федеріко К'єзи забив два м'ячі, але в овертаймі Порту вирвав путівку до чвертьфіналу за правилом виїзного голу.

Після матчу Роналду в роздягальні розплакався:

Кріштіану Роналду влітку за 15 мільйонів євро перейшов із Ювентуса в Манчестер Юнайтед. В Англії португалець продовжує регулярно забивати – на його рахунку 10 голів у 15 матчах.

Редактор: Іван Мартинов