Юнацький максималізм. Матч Шахтар-Реал серед гравців до 19 років подарував вісім м'ячів

25 листопада 2015, 16:46
У рамках Юнацької ліги УЄФА донецька команда поступилася на своєму полі мадридцям з рахунком 2:6

Гості відкрили рахунок на дев'ятій хвилині завдяки точному удару Крістіана Седреса, але Зубков на 23-му оберті секундної стрілки відновив рівновагу.

На 26-й хвилині Хосе Карлос Ласо і на 59-й хвилині Борха Майораль зробили рахунок 3:1, після чого майже чверть години потому Борячук скоротив відставання, але забив останній гол Шахтаря у матчі.

Результативні удари Седреса (двічі) і Майораля встановили підсумковий результат 6:2 на користь гостей.

Після п'яти турів "Гірники" займають останнє четверте місце в групі з чотирма очками. "Вершкові" лідирують з дев'ятьма балами. ПСЖ і Мальме провели по чотири матчі і набрали сім і п'ять пунктів відповідно.

Шахтар (U-19) — Реал (U-19) 2:6
Голи: Зубков, 23, Борячук, 73 — Крістіан Седрес, 9, 79, 81, Хосе Карлос Ласо, 26, Борха Майораль, 59, 86

Шахтар: Романов, Якимець, Шевченко, Матвієнко, Грачов, Арабідзе, Сеницький, Коробенко, Зубков, Борячук, Пихаленок (Топалов, 63)

Реал: Зідан, Хакімі, Ману, Алекс Мартін (Моліна, 46), Матіас Родрігес, Фебас, Грау, Фідальго (Оскар Родрігес, 62), Хосе Карлос Ласо, Борха Майораль, Крістіан Седрес (Таніс, 83)