Кубок України. Клуб третього дивізіону сенсаційно вибив представника Прем'єр-ліги — відео

22 вересня 2021, 21:52

Відбулося ще кілька матчів 1/16 фіналу Кубка України з футболу.

ЛНЗ Черкаси з Другої ліги (третій дивізіон) сенсаційно з рахунком 2:1 обіграв представника Прем'єр-ліги (елітний дивізіон) Інгулець.

Примітно, що саме гості відкрили рахунок на 19-й хвилині після голу Плохотнюка, але спершу Долинський на 38-й хвилині, а потім Сторчоус на 90+3-й хвилині принесли господарям путівку до наступного раунду.

В інших матчах дня сенсацій не сталося, і в 1/8 фіналу пройшли представники Прем'єр-ліги Олександрія, Маріуполь, Дніпро-1 і Верес.

Результати матчів:

ЛНЗ - Інгулець 2:1

Голи: Долинський, 38, Сторчоус, 90+3 - Плохотнюк, 19

Таврія - Олександрія 1:3
Голи: Барладим, 34 (з пенальті) - Рибалка, 2, Кожушко, 25, Демченко, 80 (з пенальті)

ВПК-Агро - Дніпро-1 1:2

Голи: Сухар, 77 - Русин, 37, Ярмолюк, 49

Волинь - Маріуполь 0:0 (5:6 по пенальті)

Оболонь - Верес 0:1

Гол: Шестаков, 90

Напередодні харківський Металіст, який виступає в Першій лізі, з рахунком 2:1 здобув драматичну перемогу над представником української Прем'єр-ліги - чернігівською Десною.