Норвегія перемогла. Всі призери Олімпіади-2018 за 25 лютого і підсумковий медальний залік

25 лютого 2018, 11:32

НВ представляє імена всіх медалістів Олімпійських ігор-2018 за підсумками останнього дня змагань 25 лютого.

3. Стіна Нільссон (Швеція)

Переможцем медального заліку Олімпійських ігор в Пхьончхані стала команда Норвегії. В останній змагальний день Маріт Бьорген принесла 14-те золото своїй команді. Більше того, завдяки цій медалі норвезька лижниця стала найтитулованішою спортсменкою в історії білих Олімпіад, перевершивши досягнення свого співвітчизника біатлоніста Уле Айнара Бьорндалена.

Німеччина в загальному заліку стала другою, поступившись норвежцям за загальною кількістю нагород, команда Канади - третя.

Збірна України з єдиним золотом фристайліста Олександра Абраменка зайняла 21-е місце.

Медалі олімпійських команд

Таблиця сайту pyeongchang2018.com

Нагадаємо, на Іграх в Пхьончхані збірна Норвегії побила рекорд зимових Олімпіад за загальною кількістю медалей.