Тричі оновив рекорд. Американський легкоатлет з феноменальним результатом взяв золото Олімпіади

5 серпня 2021, 15:07

Американський легкоатлет Райан Краузер виграв золото Олімпійських ігор в Токіо у штовханні ядра. По ходу змагань він тричі оновив олімпійський рекорд.

У кваліфікації Краузер продемонстрував результат 22.05 метрів. Олімпійський рекорд становив 22.52 метрів.

У фіналі атлет в першій же спробі оновив власний рекорд, встановлений на Олімпіаді в Ріо 2016, штовхнувши ядро на 22.83.

У наступній спробі він знову обновив рекорд — 22.93.

І вже в останній спробі Краузер встановив остаточний рекорд, подолавши позначку в 23 метри — 23.30.

Срібним призером став американець Джо Матіас Ковач. Бронза дісталася представнику Нової Зеландії Томасу Уолшу.

Скільки коштує Олімпіада, які проблеми є в організації і чи мають Ігри економічний сенс? - слухайте в подкасті Радіо НВ:

3 серпня норвезький бігун Карстен Вархольм встановив історичний рекорд на Олімпійських іграх в Токіо, вигравши дистанцію 400 метрів з бар'єрами за 45,94 секунди.