Українка з олімпійським рекордом виграла першу в історії Ігор жіночу гонку в каное-одиночці

4 серпня 2021, 11:18

Українка Людмила Лузан перемогла в першій в історії Ігор жіночій гонці в дисципліні каное-одиночка на дистанції 200 м у Токіо, встановивши олімпійський рекорд.

Дивитися онлайн-трансляцію Олімпіади можна тут

Результат спортсменки в її кваліфікаційної гонці - 45,571 секунди. Тепер Лузан виступить у півфіналі змагань.

Її співвітчизниця Анастасія Четверикова в своєму запливі посіла третю позицію, але цього виявилося недостатньо, щоб вийти в півфінал.

Рекорд Лузан в наступному заїзді перевершила представниця США Невін Харрісон — 44,93 секунди.

Півфінальні змагання повинні відбутися 5 серпня.

Скільки коштує Олімпіада, які проблеми є в організації і чи мають Ігри економічний сенс? - слухайте в подкасті Радіо НВ:

У червні Лузан виграла чотири медалі - два золота, срібло і бронзу — на чемпіонаті Європи-2021, а байдарочниця Марія Повх стала бронзовим призером. Результати спортсменок були історичними для України.