Україна під медальним дощем, США стали ближче до Китаю. Всі призери Олімпіади-2020 5 серпня і медальний залік

5 серпня 2021, 18:43

НВ підводить медальні підсумки 13-го дня на Олімпійських іграх-2020 в Токіо 5 серпня.

За 13-й день Олімпіади розіграли 26 комплектів нагород.

Всі медалі дня:

Бокс

Чоловіки, 52-57 кг

1. Альберт Батиргазієв (ОКР)

2. Дюк Рейген (США)

Чоловіки, 69-75 кг

3. Гліб Бакши (ОКР)

Велотрек

Відео дня

Кейрін, жінки

1. Сханне Браспеннінкс (Нідерланди)

2. Еллесс Ендрюс (Нова Зеландія)

3. Лоріан Генест (Канада)

Омніум, чоловіки

1. Меттью Воллс (Великобританія)

2. Кемпбелл Стюарт (Нова Зеландія)

3. Еліа Вівіані (Італія)

Вільна боротьба

Чоловіки, до 57 кг

1. Заур Угуєв (ОКР)

2. Кумар Раві (Індія)

3. Нурислам Санаєв (Казахстан)

3. Томас Патрік Гілман (США)

Чоловіки, до 86 кг

1. Девід Морріс Тейлор (США)

2. Хасан Язданічараті (Іран)

3. Артур Найфонов (ОКР)

3. Майлс Назем Аміне (Сан-Марино)

Жінки, до 57 кг

1. Рісако Каваї (Японія)

2. Ірина Курочкіна (Білорусь)

3. Евеліна Ніколова (Болгарія)

3. Хелен Маруліс (США)

Гребля на байдарках і каное

Байдарка. 200 м, чоловіки

1. Шандор Тотка (Угорщина)

2. Манфреді Ріцца (Італія)

3. Ліам Хіт (Великобританія)

Байдарка. 500 м, жінки

1. Ліза Керрінгтон (Нова Зеландія)

2. Тамара Чіпеш (Угорщина)

3. Емма Йоргенсен (Данія)

Каное. 200 м, жінки

1. Невін Харрісон (США)

2. Лоранс Венсан-Лапуент (Канада)

3. Людмила Лузан (Україна)

Байдарка-двійка. 1000 м, чоловіки

1. Австралія

2. Німеччина

3. Чехія

Карате

Куміте. Жінки, до 55 кг

1. Івет Горанова (Болгарія)

2. Анжеліка Терлюга (Україна)

3. Беттіна Планк (Австрія)

3. Вень Цююнь (Тайвань)

Куміте. Чоловіки, до 67 кг

1. Стівен да Коста (Франція)

2. Ерай Шамдан (Туреччина)

3. Абдеррахман Аль-Масатфа (Йорданія)

3. Дархан Асаділов (Казахстан)

Ката. жінки

1. Сандра Санчес (Іспанія)

2. Кієу Симідзу (Японія)

3. Вівіана Боттаро (Італія)

3. Грейс Лау (Гонконг)

Легка атлетика

Біг з бар'єрами. 100 м, чоловіки

1. Хенсл Парчмент (Ямайка)

2. Грант Холловей (США)

3. Рональд Леві (Ямайка)

Біг 400 м, чоловіки

1. Стівен Гардінер (Багамські острови)

2. Антоні Самбрано (Колумбія)

3. Кірані Джеймс (Гренада)

Десятиборство, чоловіки

1. Даміан Ворнер (Канада)

2. Кевін Майер (Франція)

3. Ешлі Моловні (Австралія)

Стрибки з жердиною, жінки

1. Кеті Наджеотт (США)

2. Анжеліка Сидорова (ОКР)

3. Холлі Бредшоу (Великобританія)

Семиборствіо жінки

1. Нафіссату Тіам (Бельгія)

2. Анук Веттер (Нідерланди)

3. Емма Остервегел (Нідерланди)

Спортивна ходьба, 20 км, чоловіки

1. Массімо Стано (Італія)

2. Кокі Ікеда (Японія)

3. Тосіказу Яманісі (Японія)

Потрійний стрибок, чоловіки

1. Педру Пічардо (Португалія)

2. Чжу Ямін (Китай)

3. Юг Фабріс Занго (Буркіна-Фасо)

Метання ядра, чоловіки

1. Райан Краузер (США)

2. Джо Ковач (США)

3. Томас Волш (Нова Зеландія)

Настільний теніс

Команди, жінки

1. Китай

2. Японія

3. Гонконг

Плавання на відкритій воді

Чоловіки, до 10 км

1. Флоріан Велльброк (Німеччина)

2. Крістоф Расовські (Угорщина)

3. Грегоріо Пальтріньєрі (Італія)

Скелелазіння

Багатоборство, чоловіки

1. Альберто Хінес (Іспанія)

2. Натаніель Коулмен (США)

3. Якоб Шуберт (Австрія)

Скейтбординг

Парк, чоловіки

1. Кіган Палмер (Австралія)

2. Педро Баррос (Бразилія)

3. Корі Джуно (США)

Футбол

Жінки

3. США

Хокей на траві

Чоловіки

1. Бельгія

2. Австралія

3. Індія

Китай залишається лідером медального заліку з 34 золотими, 24 срібними, 16 бронзовими медалями (всього - 74).

США скоротили відставання від конкурента з семи до п'яти вищих нагород, і з 29 золотими, 35 срібними і 27 бронзовими медалями посідають друге місце (всього - 91).

Третій рядок залишається в Японії, яка виграла 22 золотих, 10 срібних і 14 бронзових нагород (всього - 46).

Україна після двох медалей з гарантією ще мінімум срібною в боксі піднялася з 37-ї на 36-ту сходинку - одне золото, три срібла і дев'ять бронз (усього - 13). За кількістю медалей Україна займає 16-те місце.

Медальний залік

olympics.com
Фото: olympics.com

Сьогодні, 5 серпня, українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла срібло у ваговій категорії до 55 кг, а Людмила Лузан завоювала бронзову нагороду у веслуванні.

Напередодні борець греко-римського стилю в категорії до 87 кг Жан Беленюк завоював першу золоту медаль для України, борець Парвіз Насібов виграв срібну нагороду в категорії до 67 кг, а Ірина Коляденко виграла бронзу у вільній боротьбі в категорії до 62 кг.

Також Марта Фєдіна та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами у змаганні дуетів в артистичному плаванні. Раніше Михайло Романчук виграв бронзову і срібну медалі в запливі на 800 і 1500 метрів вільним стилем відповідно.

Еліна Світоліна виграла бронзу в тенісному турнірі. Борчиня Алла Черкасова виграла бронзову медаль в категорії до 68 кг.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзу в міксті кульової стрільби з пневматичного пістолета. Дар'я Білодід посіла третє місце в змаганнях з дзюдо, тоді як Ігор Рейзлін став третім в фехтуванні на шпагах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X