Падіння України, британський удар по ОКР. Всі призери Олімпіади-2020 6 серпня і медальний залік

6 серпня 2021, 21:48

НВ публікує інформацію про всі нагороди і медальний залік за підсумками 14-го дня на Олімпійських іграх-2020 у Токіо 6 серпня.

За 14-й день Олімпіади розіграли 25 комплектів нагород.

1. Заурбек Сідаков (ОКР)

2. Магомедхабіб Кадімагомедов (Білорусь)

1. Шона Міллер (Багамські острови)

2. Марілейді Пауліно (Домініканська Республіка)

1. Ейпріл Росс і Алікс Клайнмен (США)

2. Маріафе Артачо і Таліка Кленсі (Австралія)

3. Анук Верже-Депре і Джоана Хайндріх (Швейцарія)

2. Аргентина

Китай з 36 золотими, 26 срібними і 17 бронзовими медалями зберігає відрив у п’ять вищих нагород на вершині медального заліку від США, в яких друге місце з 31 золотом, 36 срібними нагородами і 31 бронзою.

Японія займає третю позицію з 24 золотими, 11 срібними і 16 бронзовими медалями. На четверте місце піднялася Великобританія, в якої 18 золотих, 20 срібних і 20 бронзових нагород, потіснивши Олімпійський комітет Росії (ОКР).

Україна з одним золотом, трьома срібними медалями і 10 бронзами, опустилася з 36-ї на 40-ву сходинку, хоча за день виграла одну бронзову нагороду.

Медальний залік

Сьогодні, 6 серпня, український каратист Станіслав Горуна виграв бронзову медаль в Токіо в дисципліні куміте у ваговій категорії до 75 кг.

Напередодні українська каратистка Анжеліка Терлюга виграла срібло у ваговій категорії до 55 кг, а Людмила Лузан завоювала бронзову нагороду у веслуванні.

Перед цим борець греко-римського стилю в категорії до 87 кг Жан Беленюк завоював першу золоту медаль для України, борець Парвіз Насібов виграв срібну нагороду в категорії до 67 кг, а Ірина Коляденко виграла бронзу у вільній боротьбі в категорії до 62 кг.

Також Марта Фєдіна та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами у змаганні дуетів в артистичному плаванні. Раніше Михайло Романчук виграв бронзову і срібну медалі в запливі на 800 і 1500 метрів вільним стилем відповідно.

Еліна Світоліна виграла бронзу в тенісному турнірі. Алла Черкасова виграла бронзову медаль в категорії до 68 кг.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзу в міксті кульової стрільби з пневматичного пістолета. Дар’я Білодід посіла третє місце в змаганнях з дзюдо, тоді як Ігор Рейзлін став третім у фехтуванні на шпагах.