США наблизилися до Китаю, Україна 43-я. Всі призери Олімпіади в Токіо 7 серпня і медальний залік

7 серпня 2021, 19:02

НВ підводить підсумки розіграшу медалей на Олімпійських іграх в Токіо після завершення 15-го дня, 7 серпня.

За 15-й день Олімпіади розіграли 34 комплекти нагород.

Всі медалі дня:

Синхронне плавання

Команди

1. ОКР

2. Китай

3. Україна

Волейбол

Чоловіки

1. Франція

2. ОКР

3. Аргентина

Спортивна боротьба

Відео дня

До 65 кг, вільна боротьба

1. Такуто Отогуро (Японія)

2. Гаджі Алієв (Азербайджан)

3. Гаджимурад Рашидов (ОКР)

До 97 кг, вільна боротьба

1. Абдулрашид Садулаєв (ОКР)

2. Кайл Снайдер (США)

3. Рейнеріс Салас (Куба)

3. Абраам Коньєдо Руано талія)

До 50 кг, жіноча боротьба

1. Юі Сусакі (Японія)

2. Сунь Янань (Китай)

3. Марія Стаднік (Азербайджан)

3. Сара Хілдебрандт (США)

Художня гімнастика

Індивідуальне багатоборство

1. Ліной Ашрам зраїль)

2. Діна Аверіна (ОКР)

3. Аліна Горносько (Білорусь)

Пляжний волейбол

1. Андерс Моль — Крістіан Серум (Норвегія)

2. В’ячеслав Красільніков — Олег Стояновський (ОКР)

3. Шеріф Юнус — Ахмед Тіджан (Катар)

Легка атлетика

Жінки, Стрибки у висоту

1. Марія Ласіцкене (ОКР)

2. Нікола Макдермотт (Австралія)

3. Ярослава Магучіх (Україна)

Марафон, жінки

1. Перес Джепчірчір (Кенія)

2. Юрігіт Косгеї (Кенія)

3. Моллі Сейдел (США)

10 000 м, жінки

1. Сіфан Хассан (Нідерланди)

2. Калкідан Гезахегне (Бахрейн)

3. Летесенбет Гідей (Ефіопія)

Метання списа, чоловіки

1. Нірадж Чопра ндія)

2. Якуб Вадлейх (Чехія)

3. Вітезслав Весели (Чехія)

1500 м, чоловіки

1. Якоб Інгебрігтсен (Норвегія)

2. Тімоти Черуйот (Кенія)

3. Джош Керр (Велика Британія)

4x400 м, жінки

1. США

2. Польща

3. Ямайка

4x400 м, чоловіки

1. США

2. Нідерланди

3. Ботсвана

Гребля на байдарках и каное

500 м, каное-двійка, жінки

1. Китай

2. Україна

3. Канада

1000 м, каное, чоловіки

1. Ісакіас Кейрос (Бразилія)

2. Лю Хао (Китай)

3. Сергій Тарновський (Молдова)

500 м, байдарка-четвірка, жінки

1. Угорщина

2. Білорусь

3. Польща

500 м, байдарка-четвірка, чоловіки

1. Німеччина

2. Іспанія

3. Словаччина

Баскетбол

Чоловіки

1. США

2. Франція

3. Австралія

Жінки

3. Франція

Бокс

48−52 кг, чоловіки

1. Галаль Яфай (Велика Британія)

2. Карло Паалам (Філіппіни)

48−51 кг, жінки

1. Стойка Крастєва (Болгарія)

2. Бусе Чакироглу (Туреччина)

69−75 кг, чоловіки

1. Еберт Соуза (Бразилія)

2. Олександр Хижняк (Україна)

64−69 кг, жінки

1. Бусеназ Сюрменелі (Туреччина)

2. Гу Хун (Китай)

Гольф

Жінки

1. Неллі Корда (США)

2. Моне Інамі (Японія)

3. Лідія Ко (Новая Зеландія)

Стрибки у воду

Чоловіки, вишка, 10 м

1. Цао Юань (Китай)

2. Ян Цзянь (Китай)

3. Томас Дейлі (Велика Британія)

Велотрек

Медісон, чоловіки

1. Данія

2. Велика Британія

3. Франція

Водне поло

Жінки

1. США

2. Іспанія

3. Угорщина

Сучасне п’ятиборство

Чоловіки

1. Джозеф Чунг (Велика Британія)

2. Ахмед Ельгенді гипет)

3. Вунтає Чжун (Південня Корея)

Кіннийспорт

Конкур, команди

1. Швеція

2. США

3. Бельгія

Карате

Кумите, до 61 кг, жінки

1. Ферьял Абделазіз гипет)

2. Ірина Зарецька (Азербайджан)

3. Софья Берульцева (Казахстан)

3. Гун Лі (Китай)

Кумите, до 75 кг, чоловіки

1. Саджад Ганджзаде ран)

2. Тарек Хамеді (Саудівська Аравія)

3. Угур Акташ (Туреччина)

3. Рютаро Арага (Японія)

Бейсбол

Чоловіки

1. Японія

2. США

3. Домініканська Республіка

Гандбол

Чоловіки

1. Франція

2. Данія

3. Іспанія

Футбол

Чоловіки

1. Бразилія

2. Іспанія

3. Мексика

За підсумками 15-го дня Олімпіади лідирувати продовжує Китай, в активі якого 38 золотих, 31 срібна і 18 бронзових медалей.

Друге місце займають США, у яких 36 золотих нагород, 39 срібних і 33 бронзових.

Трійку лідерів замикає Японія, на рахунку якої 27 золотих медалей, 12 срібних і 17 бронзових.

В України 18 медалей: одна золота, п’ять срібних і 12 бронзових. «Синьо-жовті» посідають 43-е місце.

Медальний залік

olympics.com
Фото: olympics.com
olympics.com
Фото: olympics.com

Сьогодні, 7 серпня, Ярослава Магучіх виграла бронзу у стрибках у висоту, синхроністки Марта Фєдіна, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно, Катерина Резнік, Владислава Алексіїва та Марина Алексіїва стали третіми в артистичному плаванні, боксер Олександр Хижняк завоював срібло у ваговій категорії до 75 кг, а Людмила Лузан і Анастасія Четверикова фінішували другими у веслуванні на байдарці і каное.

Напередодні каратист Станіслав Горуна виграв бронзову медаль в дисципліні куміте у ваговій категорії до 75 кг.

Раніше каратистка Анжеліка Терлюга виграла срібло у ваговій категорії до 55 кг, а Людмила Лузан завоювала бронзову нагороду у веслуванні.

Перед цим борець греко-римського стилю в категорії до 87 кг Жан Беленюк завоював першу золоту медаль для України, борець Парвіз Насібов виграв срібну нагороду в категорії до 67 кг, а Ірина Коляденко виграла бронзу у вільній боротьбі в категорії до 62 кг.

Також Марта Фєдіна та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами у змаганні дуетів в артистичному плаванні. Раніше Михайло Романчук виграв бронзову і срібну медалі в запливі на 800 і 1500 метрів вільним стилем відповідно.

Еліна Світоліна виграла бронзу в тенісному турнірі. Алла Черкасова виграла бронзову медаль в категорії до 68 кг.

Олена Костевич і Олег Омельчук завоювали бронзу в міксті кульової стрільби з пневматичного пістолета. Дар’я Білодід посіла третє місце в змаганнях з дзюдо, а Ігор Рейзлін став третім у фехтуванні на шпагах.

Редактор: Олег Телюк
Показати ще новини
Радіо НВ
X