Україна за годину взяла золото, срібло і дві бронзи. Що відбувалося на Олімпіаді 4 серпня

4 серпня 2021, 16:37

НВ стежив за подіями Олімпійських Ігор-2020 у Токіо 4 серпня.

4 серпня розігрувалися 22 комплекти медалей в 10 дисциплінах — боксі, боротьбі, велоспорті, кінному спорті, легкій атлетиці, вітрильному спорті, плаванні на відкритій воді, синхронному плаванні, скейтбордингу та важкій атлетиці.

4 серпня

За підсумками дня Китай здивував тим, що не взяв жодного золота, але це все одно не завадило йому впевнено лідирувати в медальному заліку з 32 вищими нагородами (всього — 70). США з 25 золотими йдуть другими (всього — 79), Японія з 21-. головною нагородою (всього — 40) займає третє місце.

16:12 Золото, срібло і дві бронзи, які сьогодні виграла Україна, дозволили їй піднятися на 37 місце.

15:25 Українець Михайло Кохан зупинився за крок від п'єдесталу, посівши четверте місце в метанні молота.

15:09 Коляденко виграла бронзу! Це четверта медаль для українських борців на Олімпіаді в Токіо!

15:01 Черга Ірини Коляденко боротися за бронзову медаль проти Анастасії Григор'євої у вільній боротьбі

14:49 Марта Федіна та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами Олімпіади в артистичному плаванні - це перша медаль для України в цьому виді спорту!

Беленюк виграв перше золото для України в Токіо!

14:40 Беленюк виграє 5:1!

14:38 Перший період завершено — Беленюк поступається 0:1, але українець зберігає впевненість в собі.

14:34 Беленюк і Лорінца виходять боротися за золото!

14:19 Попереду — дуель Жана Беленюка за золото проти угорця Віктора Лорінца

14:06 Насібов програв із рахунком 1:9 і завоював срібло!

14:02 Поки що 1:3 програє українець

13:57 Насибов і Мухаммадалі Гераї виходять на фінальну сутичку!

13:42 Українка Тетяна Кіт завершила свої виступи в боротьбі на Олімпійських іграх в Токіо в категорії до 57 кг після того, як її кривдниця в чвертьфіналі Хелен Маруліс із США не змогла вийти у фінал. В іншому випадку Кіт могла б поборотися за право провести бронзову дуель.

Очікуємо на бій Насібова за золото — початок не раніше 13:30.

12:39 Тим часом, Великобританія виграла своє 14 золото на Олімпіаді в Токіо, завдяки чому потіснила з п’ятого місця медального заліку збірну допінгових рецидивістів із ОКР, в яких 13 золотих.

11:53 Українка Софія Лискун зайняла передостаннє, 29 місце в стрибках у воду з 10-метрової вишки і не змогла вийти в півфінал, для чого потрібно було пробитися в топ-18.

11:23 У новому заїзді Басова скористалася шансом вийти в чвертьфінал і стала другою

10:32 Українка Олена Старикова виграла свій заїзд у велотреку в дисципліні кейрін та вийшла в півфінал. Її співвітчизниця Любов Басова зайняла останнє місце в іншому заїзді.

REUTERS/Matthew Childs

10:19 Олімпійським чемпіоном з боксу у напівважкій вазі (75−81 кг) став представник Куби Арлен Лопес. У фіналі кубинець переміг британця Бенджаміна Уїттакера.

9:26 У жіночому баскетболі проходять чвертьфінали. Збірна Китаю поступилася Сербії 70:77, а США виявилися сильнішими за Австралію 79:55.

8:07 В марафонському плаванні на дистанції 10 км українка Вікторія Панчішко фінішувала з результатом 2.07.35,1 і зайняла 22-е місце.

7:56 У веслуванні на байдарках і каное на дистанції 500 метрів серед жінок українка Марія Повх у своєму заїзді показала другий результат і кваліфікувалася до півфіналу.

REUTERS/Maxim Shemetov

7:14 В заїзді на байдарках-одиночках на дистанції 500 метрів українка Юлія Юрійчук фінішувала третьою. Цього результату вистачило для виходу в півфінал.

7:13 Українка Тетяна Кіт поступилася олімпійській чемпіонці 2016 року Хелен Маруліс із США у чвертьфіналі змагань з вільної боротьби. Тепер представниця України буде змагатися у втішному турнірі за вихід у бронзовий фінал.

05:54 У вільній боротьбі до 50 кг українка Тетяна Кіт виходить в чвертьфінал. Вона здобула перемогу над спортсменкою з Тунісу — Сівар Бусетта.

05:34 Фінал легкої атлетики (400 м бар'єрами) закінчився для українок наступним чином:

• Анна Рижикова займає п’яте місце;
  • Вікторія Ткачук займає шосте місце.
Фінал легкої атлетики (400 м з бар'єрами) (Фото: REUTERS / Fabrizio Bensch)
Фінал легкої атлетики (400 м з бар'єрами) / Фото: REUTERS / Fabrizio Bensch

05:11 Українка Марія Повх займає четверте місце в заїзді. Вона переходить в чвертьфінал.

04:54 Українка Юлія Юрійчук в байдарка-одиночка (500 м) в заїзді займає п’яте місце.

04:15 Українська спортсменка Анастасія Четверікова займає четверте місце в каное-одиночка в своїй групі.

04:07 Українка Людмила Лузан займає перше місце в своїй групі каное-одиночка, 200 м. Вона також встановила рекорд на Олімпійських іграх.

Людмила Лузан (Фото: REUTERS/Yara Nardi)
Людмила Лузан / Фото: REUTERS/Yara Nardi

02:35 Христина Панчішко пропливла 6,6 км. з 10 необхідних. Вона опинилася на 22 місці.

Христина Панчішко (Фото: REUTERS / Leonhard Foeger)
Христина Панчішко / Фото: REUTERS / Leonhard Foeger

00:42 Перші 900 метрів пропливли. Панчішко поки на 10 місці з результатом 11: 02.5.

00:30 12 день Олімпіади стартував з плавання на відкритій воді, 10 км. Бере участь українка Христина Панчішко.

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Христина Панчішко (плавання на відкритій воді, 10 км) — початок о 00.30;

Анна Рижикова, Вікторія Ткачук (легка атлетика, 400 м бар'єрами) — початок о 05.30 (фінал);

Марта Федіна/Анастасія Савчук (артистичне плавання, довільна програма) — початок о 13.30 (фінал);

Парвіз Насібов (греко-римська боротьба, до 67 кг) проти Мухаммадалі Гераї (Іран) — початок о 13.45 (фінал);

Жан Беленюк (греко-римська боротьба, до 87 кг) проти Віктора Лорінца (Угорщина) — початок о 14.10 (фінал).

Михайло Кохан (легка атлетика, метання молота) — початок о 14.15.

Ірина Коляденко (вільна боротьба, до 62 кг) — початок о 14.55 (дуель за бронзу).