Романчук із сріблом, Хижняк — мінімум із бронзою! Події на Олімпіаді в Токіо 1 серпня

1 серпня 2021, 17:06
Профайл

НВ розповідає, що відбувалося на Олімпійських Іграх-2020 в Токіо 1 серпня.

1 серпня розігрувались 25 комплектів медалей в 11 дисциплінах — бадмінтоні, велоспорті, гольфі, легкій атлетиці, вітрильному спорті, плаванні, стрибках у воду, спортивній гімнастиці, тенісі, важкій атлетиці та фехтуванні.

1 серпня

За підсумками дня в загальному заліку Китай лідирує з 24 золотими медалями (всього — 50). На друге місце вийшли США з 20 золотими нагородами (всього — 59). На третє опустилася Японія з 17 золотими медалями (всього — 31).

16:16 Юлімар Рохас з Венесуели завоювала золото Олімпіади в Токіо в потрійному стрибку з результатом 15,67 м, побивши світовий рекорд 15,50 м, який в 1995 році встановила українка Інеса Кравець.

REUTERS/Dylan Martinez

15:45 В результаті золото у важкій атлетиці в жінок у категорії до 76 кг виграла еквадорка Баррера Дахомес. Срібло — в американки Кетрін Ней, бронза — в мексиканки Савали Фуентес.

15:15 Українка Деха не змогла виконати жодної спроби в поштовху на Олімпіаді у важкій атлетиці, тому припинила виступи

14:48 Українка Ірина Деха в ривку у змаганнях важкоатлеток у ваговій категорії до 76 кг підняла штангу вагою 113 кг. Це другий результат у фіналі.

Тепер спортсменки готуються підіймати штангу в поштовху.

13:55 Дворазовий призер Токіо-2020 Михайло Романчук прощається з Японією і вже передчуває поїздку до Парижа у 2024 році, де відбудуться наступні Олімпійські ігри.

«Ще одна медаль у Токіо. Побачимося в Парижі-2024», — написав український плавець в Instagram.

12:38 Німець Олександр Звєрєв переміг Карена Хачанова з команди ОКР у фіналі чоловічого тенісного одиночного турніру і став олімпійським чемпіоном.

Рахунок матчу — 6:3, 6:1.

12:23 Все ж програв Ленур Теміров у півфіналі змагань з боротьби греко-римським стилем у ваговій категорії до 60 кг Кенічіро Фуміті з Японії.

Тепер на українця буде чекати поєдинок за «бронзу».

11:58 Чешки Барбора Крейчікова і Катерина Синякова принесли своїй країні перше золото в тенісі.

У фіналі парного жіночого розряду вони перемогли представниць Швейцарії Белінду Бенчіч і Вікторію Голубич у двох партіях.

10:48 Гучний скандал стався в боксі. Француз російського походження Мурад Алієв влаштував протест проти своєї дискваліфікації в бою з британцем Фрейзером Кларком.

Після того, як поєдинок було зупинено, боксер почав показувати непристойні жести на адресу суддів, а потім цілу годину просидів в ринзі, відмовляючись його залишати.

REUTERS/Ueslei Marcelino

10:01 У баскетбольному турнірі у чоловіків визначилися всі чвертьфіналісти.

У плейоф зіграють збірні Франції, Австралії, Іспанії, США, Італії, Словенії, Німеччини та Аргентини.

08:58 Ірина Климець та Ірина Новожилова не змогли вийти у фінал змагань у метанні молота.

07:54 Павло Коростильов посів 15-те місце за результатами першого етапу кваліфікації у стрільбі зі швидкісного пістолета з дистанції 25 метрів.

До фіналу вийдуть шість найкращих спортсменів. Другий етап кваліфікації відбудеться завтра.

07:31 Ленур Теміров вийшов до півфіналу змагань з боротьби греко-римським стилем у ваговій категорії до 60 кг.

В ¼ фіналу українець з рахунком 8:4 переміг Армена Мелікіяна з Вірменії.

06:50 Суперником українця Олександра Хижняка у півфіналі став Еумір Марсьяль з Філіппін. Бій відбудеться 5 серпня. У чвертьфіналі Марсьяль нокаутував свого суперника Армана Дарчиняна з Вірменії.

06:34 Олександр Хижняк виходить до півфіналу боксерського турніру у ваговій категорії до 75 кг і гарантує собі мінімум бронзову нагороду.

У чвертьфіналі українець роздільним рішенням суддів переміг Еурі Седено Мартінеса з Домініканської Республіки. Рахунок поєдинку — 4:1.

06:08 Українка Алла Белінська (вільна боротьба, до 76 кг) програє китаянці Чжоу Кьюян з рахунком 3:4.

05:55 Американка Медлей Релайн виграє золото в естафеті з плавання 4×100 м для своєї команди. Плавчихи зі США встановили світовий рекорд, подолавши дистанцію за 3:26.78!

REUTERS/Antonio Bronic

05:50 Китаянка Гун Ліцзяо виборює золото з легкої атлетики (ядро).

5:20 Українець Ленур Теміров (греко-римська боротьба) перемагає узбека Ельмурата Тасмурадова з рахунком 5:0.

olympics.com

5:12 Австралійка Емма Маккеон перемагає в запливі вільним стилем на 50 метрів.

05:11 Чемпіонкою з велоспорту (ВMX, фрістайл) стає Шарлотта Вортінгтон з Британії.

05:08 Марина Бех-Романчук (легка атлетика, стрибки в довжину) кваліфікувалася у фінал з результатом 6.71.

5:02 Михайло Романчук посідає 2 місце з результатом 14:40.66.

Перше місце — за американцем Роберт Фінке. Сергій Фролов фінішував 8-м.

olympics.com/

04:49. Плавання. 1500 метрів вільним стилем. Розпочався фінал, де пливуть Михайло Романчук і Сергій Фролов.

04:45 Американець Калеб Дресел виграє золото у запливі на 50 метрів вільним стилем. Він встановив новий олімпійський рекорд часу 21.07.

REUTERS/Marko Djurica

04:40 Павло Коростильов (кульова стрільба, скорострільний пістолет, 25 м) завершує з результатом 97; 96; 93; 286; 9.533. 286−8x. Яке він посів місце поки невідомо, змагання тривають.

04:10 Українка Марина Бех-Романчук (легка атлетика, стрибки у довжину) займає четверте місце з результатом 6.71.

Reuters/Craig Brough

04:00 Наталя Стребкова (легка атлетика, 3000 метрів з перешкодами) посіла 11 місце з результатом 9:49.15.

03:45 Українка Ірина Новожилова (легка атлетика, метання молота) не змогла пройти далі, посівши 12 місце з результатами: x; 58.77; 58.77.

02:30 Кінний спорт. Фінал

REUTERS/Alkis Konstantinidis

01:00 Дев’ятий день Олімпіади стартував!

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Михайло Романчук, Сергій Фролов (плавання, 1500 м вільним стилем) — початок о 04.44 (фінал);

Ірина Деха (важка атлетика, до 76 кг) — початок о 13.50.

Також виступлять інші українські спортсмени:

Павло Коростильов (кульова стрільба, скорострільний пістолет, 25 м) — початок о 02.30;

Ірина Новожилова (легка атлетика, метання молота) — початок о 03.30;

Наталя Стребкова (легка атлетика, 3000 метрів з перешкодами) — початок 03.40;

Марина Бех-Романчук (легка атлетика, стрибки у довжину) — початок о 03.50;

Ірина Климець (легка атлетика, метання молота) — початок о 04.40;

Ленур Теміров (греко-римська боротьба) — початок о 05.00;

Алла Белінська (вільна боротьба, до 76 кг) — початок о 05.00;

Олександр Хижняк (бокс, до 75 кг) — проти Седено Мартінеса, початок о 06.18 (чвертьфінал). Переможець забезпечить собі мінімум бронзову медаль.