Україна драматично залишилася без медалей. Що відбувалося на Олімпіаді в Токіо 2 серпня

2 серпня 2021, 16:24

НВ стежив за подіями Олімпійських Ігор-2020 в Токіо 2 серпня.

2 серпня розігрувались 22 комплекти медалей в 11 дисциплінах — бадмінтоні, боротьбі, велоспорті, кінному спорті, легкій атлетиці, вітрильному спорті, спортивній гімнастиці, стрільбі та важкій атлетиці.

2 серпня

16:24 Українська легкоатлетка Марина Килипко вийшла в фінал Олімпіади в стрибках з жердиною, який пройде 5 серпня, зайнявши 15-те місце в загальному заліку.

За підсумками дня Китай відірвався від США на вершині медального заліку — 29 проти 22 золотих нагород відповідно (всього — 62 і 64 відповідно)

На третьому місці залишається Японія з 17 золотими медалями (всього — 33).

Україна здала позиції, опустившись з 56 на 60-й рядок з одним сріблом і п’ятьма бронзовими нагородами.

15:31 Українки Анастасія Савчук і Марта Федина після свого виступу йдуть третіми в синхронному плаванні (довільний дует).

15:14 Українські легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук в сильну зливу пройшли в фінал Олімпіади в бігу на 400 метрів із бар'єрами. Перша зайняла 7-ме місце з результатом 54,23 секунди. Друга — 8-й рядок з часом 54,25 секунди.

REUTERS/Phil Noble

13:47 Ленур Теміров не зміг завоювати бронзову медаль у змаганнях з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 60 кг.

Українець у рівній сутичці поступився представнику Китаю. Прикра поразка!

13:32 Алла Черкасова не змогла вийти у фінал змагань з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.

У півфіналі українка в напруженій сутичці поступилася чинній чемпіонці світу Тамірі Менса-Сток зі США. Завтра Алла побореться за бронзову медаль.

12:53 Олег Колодій не зміг подолати кваліфікацію у стрибках у воду з триметрового трампліну.

Українець показав 22-й результат. Для потрапляння у фінал потрібно було посідати місце не нижче 18-го.

12:03 Олена Старікова і Любов Басова не змогли пробитися до півфіналу командного спринту на велотреку.

У чвертьфіналі українки програли німецькому дуету.

11:42 Сергій Куліш прикро втратив медаль у змаганнях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки із трьох положень.

Українець йшов у числі лідерів, але допустив помилку, зробивши постріл у чужу мішень, і фінішував останнім.

10:51 Еліна Світоліна повернулася до Києва. Після прильоту вона сказала, що пишається своїм виступом у Токіо.

10:11 Борчиня Алла Черкасова заявила, що зробить все можливе для перемоги в півфіналі змагань з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.

Завдання у неї не з простих — протистояти їй буде чинна чемпіонка світу Таміра Менса-Сток зі США.

09:02 Сергій Куліш вийшов у фінал у змаганнях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки із трьох положень.

У кваліфікації він став шостим і потрапив до числа восьми фіналістів. Інший українець Олег Царьков показав лише 22-й результат.

08:48 Людмила Кукліновська і Анастасія Тодорова у чвертьфіналі веслування на байдарці-двійці стали останніми — шостими.

Українки не змогли кваліфікуватися до півфіналу.

07:56 Павло Алтухов і Дмитро Янчук пробилися до півфіналу змагань у спринті на каное-двійці.

В ¼ фіналу український дует показав другий результат, програвши лише бразильцям.

07:41 Алла Черкасова вийшла до півфіналу змагань з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.

У чвертьфіналі українка впевнено перемогла Анну Кармен Шелл з Німеччини.

07:19 Павло Коростильов не зміг пробитися у фінал змагань зі стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів.

За підсумками двох днів кваліфікації він став дев’ятим. У фінал вийшли шість найкращих стрільців.

06:56 Українки Юлія Юрійчук і Марія Кічасова-Скорик не змогли пройти у півфінал (байдарка-одиначка). Вони посіли шості місця у своїх запливах.

06:19 Атлетка Жасмін Камачо-Квінн (Пуерто-Ріко) завоювала золоту нагороду в забігу на 100 метрів з бар'єрами.

05:18 Українки Людмила Кукліновська і Анастасія Тодорова (веслування на байдарках і каное, байдарка-двійка, 500 м) посіли четверте місце і пройшли до чвертьфіналу.

olympics.com

04:45 Українець Гліб Піскунов (легка атлетика, метання молота) посідає восьме місце.

04:30 Українці Павло Алтухов і Дмитро Янчук (веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 1000 м) посіли шосте місце з результатом 4:06.089 та пробилися до чвертьфіналу.

REUTERS/Maxim Shemetov

04:07 Юлія Юрійчук (веслування на байдарках і каное, байдарка-одиночка, 200 м) посідає п’яте місце і виходить до чвертьфіналу.

04:00 Михайло Кохан (легка атлетика, метання молота) посідає друге місце і кваліфікується у фінал.

REUTERS/Aleksandra Szmigiel

03:40 Українка Марія Кічасова-Скорик (веслування на байдарках і каное, байдарка-одиночка, 200 м) посіла 4 місце з результатом 44.564.

03:37 Хокей — Жінки — Чвертьфінал

REUTERS/Bernadett Szabo

02:38 На першій сцені Павло Коростильов (кульова стрільба, скорострільний пістолет, 25 м) посідає 20 місце з результатом 97; 96; 93. 286 286−8x.

02:00 Десятий день Олімпіади-2020!

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Павло Коростильов (кульова стрільба, скорострільний пістолет, 25 м) — початок о 02.30, фінал о 08.30;

Олег Царьков, Сергій Куліш (кульова стрільба, малокаліберна гвинтівка, 50 м з трьох положень) — початок о 05.30, фінал о 10.50;

Любов Басова, Олена Старикова (велоспорт, командний спринт) — початок о 09.30, фінал о 12.09.

Ленур Теміров (греко-римська боротьба, до 60 кг) — дуель за бронзу. Початок о 13.30.