Бронза та мінімум два срібла для України. Що відбувалося на Олімпіаді в Токіо 3 серпня — хроніка

3 серпня 2021, 16:26

НВ розповідає про події Олімпійських Ігор-2020 у Токіо 3 серпня.

3 серпня розігрувалися 24 комплекти медалей в дев’яти дисциплінах — боксі, боротьбі, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, легкій атлетиці, вітрильному спорті, стрибках у воду, спортивній гімнастиці та важкій атлетиці.

3 серпня

Китай ще силніше закріпився на вершині медального заліку з 32 золотими нагородами (всього — 69). На другому місці впевнено йдуть США з 24 золотими медалями (всього — 73). Третьою з 19 золотими нагородами залишається Японія (всього — 36).

Незважаючи на ще одну бронзу, Україна з 60-ї опустилася на 61-шу позицію, але це без урахування мінімум двох срібних медалей, які точно будуть завтра в синьо-жовтих після фіналів в греко-римській боротьбі.

15:48 Українець Ігор Мусієнко не зміг пройти у фінал Олімпіади в штовханні ядра, показавши передостанній 30-й результат — 19,56 м. Для виходу в фінал потрібно було підкорити позначку, як мінімум, в 21,20 м або потрапити в топ-12 за результатами двох груп.

15:08 Туше! Черкасова поклала суперницю на лопатки і виграла бронзу!

15:06 Почалася дуель за бронзу до 68 кг українки Алли Черкасової проти японки Сари Досьо.

14:25 Тепер українська пара, яка вийшла до фіналу, займає друге місце — її потіснили спортсменки зі збірної допінгових рецидивістів — ОКР.

14:10 Український дует у синхронному плаванні Анастасія Савчук і Марта Федіна поки що займають перше місце в технічній програмі.

13:18 Ірина Коляденко програла в півфіналі Айсулу Тинибековій з Киргизстану — 0:10. Тепер українська борчиня битиметься за бронзу

13:09 Беленюк також у фіналі, вигравши 7:1! Україна буде з ще однією медаллю в греко-римській боротьбі, і це мінімум — срібло!

12:58 Ось-ось свою півфінальну сутичку в категорії до 87 кг проти хорвата Івана Хуклека проведе інший наш представник в греко-римській боротьбі - Жан Беленюк.

12:43 Українець Парвіз Насібов драматично переміг 7:6 єгиптянина Ахмеда Ель-Саєда і вийшов у фінал в греко-римській боротьбі до 67 кг! Є мінімум срібло в України!

REUTERS/Leah Millis

12:27 Розпочався півфінал в греко-римській боротьбі на Олімпіаді в Токіо в категорії до 67 кг, куди пробився українець Парвіз Насібов. Його суперником буде єгиптянин Ахмед Ель-Саєд.

11:37 В результаті Пахнюк посів сьоме місце в змаганнях — останнє в фіналі

11:28 Український гімнаст Петро Пахнюк поки що йде шостим після свого виступу

11:19 Почалися виступи в паралельних брусах у спортивній гімнастиці, в яких бере участь українець Петро Пахнюк.

10:31 Виступи всіх наших борців у півфіналі пройдуть сьогодні. Початок — близько 12:15 за Києвом.

10:19 Зміни в топ-5 медального заліку: Великобританія обійшла ОКР і стала п’ятою — 13 і 12 золотих нагород у цих збірних відповідно (всього — 38 і 50 відповідно).

9:30 Відбулися перші чвертьфінальні матчі чоловічого баскетбольного турніру. Збірна США поступалася по ходу другої чверті матчу з Іспанією, але змогла здобути перемогу — 95:81. В іншому поєдинку Словенія розгромила збірну Німеччини з рахунком 94:70.

8:53 Норвежець Карстен Вархольм зі світовим рекордом виграв золоту медаль Олімпіади в бігу на 400 метрів з бар'єрами. Він подолав дистанцію за 45,94 секунди, поліпшивши власний світовий рекорд 46,7 секунди. Срібну медаль завоював американець Рай Бенджамін, бронза — у бразильця Алісона дос Сантоса.

7:54 Українець Сергій Смелік не зміг вийти в півфінал Олімпіади з бігу на 200 м. З результатом 20,53 він зайняв 17-е місце.

7:43 Українська борчиня Ірина Коляденко вийшла в півфінал змагань у категорії до 62 кг, здобувши перемогу над представницею Китаю Цзя Лун. У півфіналі Олімпіади Коляденко зустрінеться з чемпіонкою світу 2019 року Айсулуу Тінібековою з Киргизстану.

7:39 Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк пройшов до півфіналу Олімпіади, де зустрінеться зустрінеться з Іваном Гуклеком з Хорватії. У чвертьфіналі в категорії до 87 кг Беленюк переміг алжирця Башира Сід Азара.

REUTERS/Piroschka Van De Wouw

7:34 На Олімпійських іграх у Токіо у греко-римській боротьбі українець Парвіз Насібов здобув другу перемогу. У чвертьфіналі він переміг представника ОКР Артема Суркова.

7:07 Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк в категорії до 87 кг в 1/8 фіналу переміг чинного чемпіона Європи серба Зураба Датунашвілі - 3:1. У чвертьфіналі українець виступить проти алжирця Башира Сід Азара.

7:04 У жінок в греко-римській боротьбі в категорії до 62 кг українка Ірина Коляденко пройшла до 1/8 фіналу, здолавши представницю Нігерії Амінат Аденії. У чвертьфіналі вона проведе бій з Лун Цзя з Китаю.

7:02 Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов у ваговій категорії до 67 кг в 1/8 фіналу переміг Фредріка Бьеррехуса з Данії - 5:1. У чвертьфіналі він зустрінеться з представником ОКР Артемом Сурковим.

06:32 Українець Сергій Смелик посів четверте місце у своїй групі з легкої атлетики (біг на 200 метрів). Продовжує боротися.

06:17 Марина Бех-Романчук не змогла завоювати медаль у стрибках в довжину. Її кращий результат у фіналі - 6.88. Українка посіла п’яте місце.

На першому спортсменка з Німеччини Малаїка Мігамбо.

Марина Бех-Романчук (Фото: REUTERS / Fabrizio Bensch)
Марина Бех-Романчук / Фото: REUTERS / Fabrizio Bensch

04:17 Українка Тетяна Мельник в легкій атлетиці (400 м) в своїй групі посідає восьме місце. Вона не проходить до фіналу.

04:00 Українські спортсмени Павло Алтухов і Дмитро Янчук в каное-двійка посідають п’яте місце в півфіналі.

Реакція українців на результати півфіналу (Фото: REUTERS / Maxim Shemetov)
Реакція українців на результати півфіналу / Фото: REUTERS / Maxim Shemetov
Результати (Фото: Скріншот olympics.com)
Результати / Фото: Скріншот olympics.com

03:09 Пляжний волейбол — Жінки — Чвертьфінал

Німеччина проти США (Фото: REUTERS / Pilar Olivares)
Німеччина проти США / Фото: REUTERS / Pilar Olivares

02:30 Одинадцятий день Олімпіади-2020!

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Павло Алтухов, Дмитро Янчук (веслування на байдарках і каное, каное-двійка, 1000 м) — початок о 03.44 (півфінал), фінал о 05.53;

Марина Бех-Романчук (легка атлетика, стрибки у довжину), чий чоловік Михайло Романчук виграв бронзу і срібло у плаванні на Олімпіаді в Токіо — початок о 04.50 (фінал);

Петро Пахнюк (спортивна гімнастика, паралельні бруси) — початок об 11.00 (фінал);

Алла Черкасова (боротьба, до 68 кг) — початок о 14.55 (дуель за бронзу).