Україна взяла нову медаль в карате. Як пройшов день 6 серпня на Олімпіаді в Токіо

6 серпня 2021, 17:27

НВ стежив за подіями Олімпійських Ігор-2020 у Токіо 6 серпня.

6 серпня розігрувалися 25 комплектів медалей в 11 дисциплінах — боксі, боротьбі, велоспорті, пляжному волейболі, карате, легкій атлетиці, настільному тенісі, сучасному п’ятиборстві, спортивному скелелазінні, футболі, хокеї на траві.

6 серпня

Після 6 серпня в топ-3 медального заліку без змін: Китай із 36 золотими — лідер (всього — 79). На другому місці з 31 найвищою нагородою США (всього — 98). Третє - з 24 золотими в Японії (всього — 51).

16:55 За підсумками дня Великобританія (18 золотих) вийшла на четверте місце медального заліку, потіснивши Австралію (17) і команду допінгових рецидивістів з ОКР. (17)

16:03 Саме кривдник Горуна Буза і виграв золото у фіналі у азербайджанця Рафаеля Агаєва — 1:0.

15:27 Горуна програв 0:3, але виграв бронзу!

15:19 Ось-ось свій півфінал у карате проведе Станіслав Горуна. Суперник — італієць Луїджі Буза.

14:55 Збірна України з результатом 94,2685 бала посідає 3-тє місце після сьогоднішніх змагань з командного артистичного плавання.

Попереду команди ОКР (97,2979 бала) і Китаю (96,2310). Призери в дисципліні визначаться завтра, 7 серпня.

14:24 Китаянка Сунь Янань вийшла у фінал у змаганнях з вільної боротьби у ваговій категорії до 50 кг.

Таким чином, Оксана Лівач, яка програла їй в ¼ фіналу, отримає шанс поборотися за бронзу. Сперечатися за медаль українка буде вже завтра.

13:56 Українки Марія Сахарук, Ганна Шевчук і Людмила Оляновська не змогли поборотися за медалі у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 км.

Олімпійською чемпіонкою в дисципліні стала Антонелла Палмісано (Італія). Сахарук фінішувала 19-ю, Шевчук — 27-ю, Оляновська — 43-ю.

13:20 Вікторія Онопрієнко і Христина Погранична вийшли у фінал змагань в особистому багатоборстві у художній гімнастиці.

У кваліфікації вони стали відповідно 9-ю і 10-ю. У фінал вийшли 10 найкращих гімнасток.

12:55 В України буде ще одна медаль у карате. Станіслав Горуна достроково вийшов у півфінал. Він не опуститься нижче другого місця у своїй групі, хоча там ще залишилося провести два поєдинки. Це означає, що Станіслав уже завоював мінімум бронзу. УРА!

12:32 Каратист Станіслав Горуна здобув дві перемоги у двох стартових поєдинках у своїй групі кваліфікації в дисципліні куміте у ваговій категорії до 75 кг.

Українець спочатку переміг Кена Нісімуру (Японія) з рахунком 2:1, а потім виявився сильнішим за Томаса Скотта (США) — 2:1.

12:08 15-річний українець Олексій Середа, показавши 6-й результат у кваліфікації, вийшов до півфіналу змагань зі стрибків у воду з 10-метрової вишки.

11:18 Олена Старікова змогла пробитися до 1/16 фіналу змагань з велотреку в дисципліні спринт.

Інша українка Любов Басова цього зробити не змогла і припинила боротьбу за медалі.

10:26 Українки Олена Старікова і Любов Басова пройшли кваліфікацію і виступлять в 1/32 фіналу змагань з велотреку в дисципліні спринт.

Перша показала 6-й результат, друга — 23-й.

09:29 Тим часом до України вже повернулися призери Олімпіади в Токіо плавець Михайло Романчук та борчиня Алла Черкасова.

08:46 Каратистка Аніта Серьогіна не змогла пробитися до півфіналу в дисципліні куміте.

У своїй групі українка стала третьою, вигравши один бій, один поєдинок звівши до нічиєї і зазнавши двох поразок.

08:06 У спортивній ходьбі на 50 км Мар’ян Закальницький став 25-м, а Валерій Літанюк 39-м. Ще один українець Іван Банзерук не фінішував.

Олімпійським чемпіоном став поляк Давид Томала.

07:22 Оксана Лівач у вільній боротьбі у ваговій категорії до 50 кг програла в ¼ фіналу китаянці Сунь Янань з рахунком 3:7.

Тепер у українки залишається шанс поборотися за бронзу, якщо її суперниця у чвертьфіналі зможе вийти до фіналу.

06:15 Українка Оксана Лівач у вільній боротьбі у ваговій категорії до 50 кг в 1/8 фіналу всуху знищила нігерійку Адіят Ідріс.

05:50 Українець Юрій Вандюк довгий час йшов третім, проте в кінцівці зумів додати і в запеклій боротьбі з іспанцем вирвав друге місце, забравши останню путівку в ½ фіналу.

Павло Алтухов раніше також кваліфікувався до наступного раунду.

05:24 у веслуванні на байдарках-четвірках серед жінок на дистанції 500 метрів українки Марія Кічасова-Скорик, Людмила Кукліновська, Анастасія Тодорова і Марія Повх кваліфікувалися до півфіналу. Вони фінішували третіми.

05:20 Людмила Лузан і Анастасія Четверикова пройшли в півфінал у веслуванні на каное-двійці. Українські спортсменки пробилися на дистанції 500 метрів.

00:38 14-й олімпійський день в Токіо стартував змаганнями на дистанції 50 км зі спортивної ходьби, в яких беруть участь і українці. За їх підсумками будуть розіграні медалі.