Україна завоювала за день чотири медалі. Що відбувалося на Олімпіаді в Токіо 7 серпня

7 серпня 2021, 18:10

НВ розповідає про те, як проходили Олімпійські Ігри-2020 в Токіо 7 серпня.

7 серпня розіграли 34 комплекти медалей (найбільше число за день на Олімпіаді) в 18 дисциплінах — баскетболі, бейсболі, боксі, велоспорті, водному поло, волейболі, пляжному волейболі, гандболі, гольфі, веслуванні на байдарках і каное, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, стрибках у воду, синхронному плаванні, сучасному п’ятиборстві, футболі та художній гімнастиці.

Відео дня

7 серпня

16:05 Ярослава Магучіх виграла бронзу в стрибках у висоту! Вона взяла висоту 2.00 м з другої спроби, не змогла взяти 2,02 м з першої спроби і перенесла висоту на 2.04, яку не змогла подолати з двох спроб.

15:35 Ярослава Магучіх взяла 2.00 м і вийшла на другу позицію

15:29 Оксана Лівач програла в бронзовій сутичці в жіночій боротьбі в категорії до 50 кг.

14:59 Українець Павло Тимощенко став 15-м у загальному заліку з сучасного п’ятиборства

14:42 Україна завоювала бронзу в артистичному плаванні із загальним результатом 190,3018. Першим став ОКР, другим — Китай.

13:59 Розпочалися змагання зі стрибків у висоту, де беруть участь відразу троє українок — Ірина Геращенко, Юлія Левченко, Ярослава Магучіх. Усі вони мають шанси на медалі, а остання і зовсім вважається фавориткою.

13:19 Олена Старікова сенсаційно пробилася до півфіналу у велотреці у дисципліні спринт після того, як пройшла до чвертьфіналу через втішні заїзди.

У чвертьфіналі українка перемогла одну з головних фавориток змагань Лею Фріндріх з Німеччини

12:39 Вікторія Онопрієнко і Христина Погранична не змогли скласти конкуренцію в боротьбі за медалі в особистому багатоборстві у художній гімнастиці.

Українки посіли відповідно 9-те і 10-те місця. Перемогла сенсаційно Ліной Ашрам з Ізраїлю.

11:50 Ось так Олександр Хижняк втратив золото в боксі у ваговій категорії до 75 кг.

Відео нокауту українця у фіналі з бразильцем Ебертом Соузою.

10:37 15-річний українець Олексій Середа у фіналі у стрибках у воду з 10-метрової вишки став шостим.

Золото і срібло в дисципліні завоювали китайці Цао Юань і Чжан Янг. Томас Дейлі з Великобританії взяв бронзу.

10:17 Олена Старікова не змогла пробитися до чвертьфіналу у велотреці в дисципліні спринт.

В 1/8 фіналу українка програла Шанні Браспеннінкс (Нідерланди).

09:53 Збірна України з художньої гімнастики з шостим результатом вийшла у фінал у групових вправах.

Медалі в дисципліні будуть розіграні в останній день Олімпіади в Токіо — 8 серпня.

09:07 Хижняк несподівано побував в нокдауні за явної переваги в поєдинку, в результаті чого рефері зупинив бій — неоднозначна перемога Соузи, який виграв золото!

8:51 Ось-ось в ринг вийде Олександр Хижняк у фіналі боксерського турніру в категорії до 75 кг.

08:21 Наші медалістки у веслуванні Людмила Лузан і Анастасія Четверикова вже отримали свої срібні нагороди.

07:29 Збірна США перемогла французів з рахунком 87:82 у фіналі чоловічого баскетбольного турніру і стала олімпійським чемпіоном.

06:50 Німеччина виграє золото Олімпіади з запливу на каное (500 метрів, чоловіки).

REUTERS/Yara Nardi
Фото: REUTERS/Yara Nardi

6:30 Норвегія виграє Олімпіаду з пляжного волейболу.

. REUTERS/John Sibley
Фото: . REUTERS/John Sibley

6:22 Українська команда (веслування на байдарці і каное, байдарка-четвірка, жінки) не займає жодне з восьми місць у фіналі.

Перше місце займає Угорщина.

REUTERS/Alkis Konstantinidis
Фото: REUTERS/Alkis Konstantinidis

6:00 Павло Алтухов і Юрій Вандюк (веслування на байдарці і каное, каное-одиночка) не займають жодного з 8 місяць у фіналі.

Перше місце займає бразилець Ісакіас Кейрос.

REUTERS/Yara Nardi
Фото: REUTERS/Yara Nardi

5:45 Людмила Лузан, Анастасія Четверикова (веслування на байдарці і каное, каное-двійка) здобувають срібло!

Перше місце займають китаянки.

REUTERS/Alkis Konstantinidis
Фото: REUTERS/Alkis Konstantinidis

5:30 Українська команда (художня гімнастика, командна першість) займає 12 місце.

olympics.com
Фото: olympics.com

4:40 Українська команда (веслування на байдарці і каное, байдарка-четвірка, жінки) займає 5 місце.

olympics.com
Фото: olympics.com

4:20 Олексій Середа (стрибки в воду, 10 м) займає 7 місце з результатом 416.05.

REUTERS/Antonio Bronic
Фото: REUTERS/Antonio Bronic

4:00 Павло Алтухов (веслування на байдарці і каное, каное-одиночка) зайняв 5 місце з результатом 4:05.857 і кваліфікувався в фінал B.

Юрій Вандюк зайняв 8 місце з результатом 4:20.098 і кваліфікувався в фінал B.

olympics.com
Фото: olympics.com
REUTERS/Maxim Shemetov
Фото: REUTERS/Maxim Shemetov

3:50 Людмила Лузан, Анастасія Четверикова (веслування на байдарці і каное, каное-двійка) зайняли перше місце в напівфіналі з результатом 2:02.893.

olympics.com
Фото: olympics.com
REUTERS/Alkis Konstantinidis
Фото: REUTERS/Alkis Konstantinidis

2:30 Перес Джепчірхіро з Кенії виграла золото на жіночому марафоні (40 км)

REUTERS/Feline Lim
Фото: REUTERS/Feline Lim

2:30 Євгенія Прокоф'єва посіла 42 місце у марафоні з результатом 40 км за 2:36:47

Інші українці посіли нижче 74 місця.

REUTERS/Kim Hong-Ji
Фото: REUTERS/Kim Hong-Ji

1:50 Євгенія Прокоф'єва поки на 46 місці у марафоні з результатом 30 км за 1:50:04.

Інші українці подолали поки менше за 20 км.

1:22 15-й олімпійський день в Токіо стартував медальними змаганнями в жіночому марафоні, в яких беруть участь і українки Вікторія Калюжна, Дар’я Михайлова, Євгена Прокоф'єва.

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Вікторія Калюжна, Дар’я Михайлова, Євгена Прокоф'єва (легка атлетика, марафон) — початок о 00.00;

Людмила Лузан, Анастасія Четверикова (веслування на байдарці і каное, каное-двійка) — початок о 03.37 (півфінал), фінал — о 05.37;

Павло Алтухов, Юрій Вандюк (веслування на байдарці і каное, каное-одиночка) — початок о 03.44 (півфінал), фінал — о 05.53;

Олексій Середа (стрибки в воду, 10 м) — початок о 04.00 (півфінал), фінал — о 09.00;

Україна (веслування на байдарці і каное, байдарка-четвірка, жінки) — початок о 04.14 (півфінал), фінал — о 06.19;

Павло Тимощенко (сучасне п’ятиборство) — початок о 08.36 (фінал);

Олександр Хижняк (бокс, до 75 кг) — початок о 08.45, проти Еберта Соузи (фінал);

Христина Погранична, Вікторія Онопрієнко (художня гімнастика, індивідуальна першість) — початок о 09.20 (фінал);

Оксана Лівач (вільна боротьба, до 50 кг) — початок о 12:45 (сутичка за шанс виграти бронзу);

Україна (артистичне плавання, довільна програма) — початок о 13.30 (фінал);

Ірина Геращенко, Юлія Левченко, Ярослава Магучіх (легка атлетика, стрибки у висоту) — початок о 13.35 (фінал).

Також виступлять інші українські спортсмени:

Україна (художня гімнастика, командна першість) — початок о 04.00;

Олена Старикова (велоспорт, велотрек) — початок о 09.45.

Онлайн-трансляція від НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X