Шосте срібло для України і перемога США. Що відбувалося останнього дня Олімпіади 8 серпня

8 серпня 2021, 12:40

НВ розповідає про те, як відбувався заключний день Олімпійських Ігор-2020 у Токіо 8 серпня.

8 серпня розіграли 13 комплектів медалей у восьми дисциплінах — баскетболі, боксі, велоспорті, водному поло, волейболі, гандболі, легкій атлетиці та художній гімнастиці.

8 серпня

11:48 Розіграно останній комплект нагород Олімпіади в Токіо.

У фіналі чоловічих змагань з водного поло збірна Сербії з рахунком 13:10 обіграла команду Греції і стала чемпіоном Ігор-2020.

10:34 Жіноча збірна Франції з гандболу стала олімпійським чемпіоном. У фіналі вона обіграла команду РОК з рахунком 30:25.

09:12 Збірна США достроково виграла медальний залік Олімпіади в Токіо. Американці завоювали 112 медалей: 39 золотих, 40 срібних і 33 бронзових.

У Китаю, який йде другим, 87 нагород у сумі: 38 золотих, 31 срібних і 18 бронзових.

Кожна зі збірних претендує у змаганнях, що залишилися на Іграх, лише на одне золото. Таким чином, Китай вже не зможе собі повернути перше місце в медальному заліку.

08:58 Жіноча збірна США з волейболу стала олімпійським чемпіоном. У фіналі американки досить легко у трьох партіях обіграли Бразилію.

07:34 Олімпійські ігри в Токіо для України завершилися. Останнньою з наших співвітчизників виступала жіноча команда в художній гімнастиці.

У групових вправах українки стали сьомими і залишилися без медалі.

06:36 Збірна Норвегії з гандболу розгромила Швецію у матчі за третє місце. Золото розіграють команди ОКР і Франції.

REUTERS/Siphiwe Sibeko

06:10 Британець Джейсон Кенні виграє золото з велотреку.

05:57 Олена Старікова програла другу гонку Келсі Мітчелл з Канади. У підсумку, Старікова виборює срібло.

REUTERS/Christian Hartmann
olympics.com

05:30 Старікова програє у першій гонці.

05:08 Суперницею Старікової у фіналі стала Келсі Мітчелл з Канади.

04:45 Олена Старікова виграє у другій гонці велотреку. Попереду фінал.

04:25 Українка Олена Старікова обігнала Лі Вай Цзе (Гонконг) у першій півфінальній гонці з велотреку у спринті. Рахунок — 1:0. Попереду другий заїзд.

03:05 Всі три українці не змогли фінішувати в чоловічому марафоні. Першим прибіга кенієць Кіпчог Еліуд.

02:05 У чоловіків триває марафон на 20 км. Богдан-Іван Городиський поки на 52-м місці, Микола Ніжник — 92-й, Олександр Сітковський зійшов з дистанції.

REUTERS/Feline Lim
REUTERS/Kim Hong-Ji

Серед українців за нагороди борються (час — за Києвом):

Богдан-Іван Городиський, Микола Нижник, Олександр Сітковський (легка атлетика, марафон, чоловіки) — початок о 01.00;

Олена Старікова (велоспорт, велотрек, спринт) — початок о 04.18 (півфінал), фінал і заїзд за бронзу — о 05.20;