Олімпіада в Токіо: українки посіли п’яте і шосте місця в забігу на 400 метрів з перешкодами

4 серпня 2021, 08:00

Українські легкоатлетки Анна Рижикова і Вікторія Ткачук фінішували на п’ятому і шостому місці відповідно у забігу на 400 метрів з перешкодами на Олімпіаді в Токіо.

Рижикова пробігла дистанцію за 53.48 секунди, а Ткачук показала результат 53,79 секунди і тим самим побила персональний рекорд.

Золото завоювала представниця США Сідні Маклафлін, яка встановила світовий рекорд (51.46). Срібло виграла ще одна спортсменка із США Даліла Мухаммад, бронза — у Фемке Бол з Нідерландів.

Скільки коштує Олімпіада, які проблеми є в організації і чи мають Ігри економічний сенс? - слухайте в подкасті Радіо НВ:

У фінальний забіг Рижикова і Ткачук зуміли пройти, незважаючи на сильну зливу.

За всю історію України жодного разу не була представлена двома спортсменками у фіналі цієї дисципліни на Олімпіадах.