Норвезький бігун встановив історичний рекорд на Олімпіаді в Токіо і порвав на собі майку — відео

3 серпня 2021, 11:12

Норвезький бігун Карстен Вархольм встановив історичний рекорд на Олімпійських Іграх в Токіо, вигравши дистанцію 400 метрів з бар'єрами за 45,94 секунди.

Онлайн-трансляцію Олімпіади-2020 в Токіо дивіться тут

Легкоатлет сам же побив рекорд у цій дисципліні за місяць до старту Олімпіади, який тримався 29 років і належав американцю Кевіну Янгу — 46,78 секунди.

Цього разу Вархольм першим в історії вибіг за 46 секунд. Після фінішу спортсмен взявся за голову і порвав на собі майку.

REUTERS / Phil Noble

Примітно, що срібний медаліст Рей Бенджамін також поліпшив попередній результат норвежця, пробігши дистанцію за 46,17 секунди.

Бронзову нагороду за підсумками змагань виграв Алісон дос Сантос — 46,72 секунди. Бразилець тим самим встановив рекорд Південної Америки.

Раніше українська спортсменка Марина Бех-Романчук не змогла завоювати медаль у стрибках в довжину, посівши п’яте місце у фіналі на Олімпіаді в Токіо.