Всі медалісти збірної України на Олімпіаді в Токіо

8 серпня 2021, 12:37

Українські спортсмени завершили виступи на Олімпійських іграх в Токіо з 19 нагородами в активі. У медальному заліку Україна посіла 44-те місце.

НВ згадує всіх українських спортсменів, які стали призерами Ігор у Токіо.

Першу медаль Україні принесла дзюдоїстка Дар’я Білодід. Вона виграла бронзу у ваговій категорії до 48 кг.

REUTERS / Sergio Perez

25 липня фехтувальник Ігор Рейзлін завоював бронзову медаль Олімпіади в індивідуальній чоловічій шпазі.

REUTERS / Maxim Shemetov

Третю бронзу для української збірної виграли Олена Костевич та Олег Омельчук в кульовій стрільбі з пневматичного пістолета.

REUTERS Ann Wang

Ще одним бронзовим призером Ігор в Токіо став плавець Михайло Романчук. Четверту нагороду для України він завоював у запливі на 800 метрів вільним стилем.

REUTERS Lisi Niesner

31 липня п’яту бронзову медаль виграла тенісистка Еліна Світоліна. Її нагорода стала для України першою в історії Олімпійських ігор в тенісі.

REUTERS Yara Nardi

Перше срібло Олімпіади в Токіо завоював Михайло Романчук у запливі 1500 метрів вільним стилем.

REUTERS Marko Djurica

3 серпня борчиня Алла Черкасова виграла бронзову медаль в категорії до 68 кг.

REUTERS Leah Millis

4 серпня українські спортсмени завоювали відразу чотири медалі.

Борець греко-римського стилю у категорії до 67 кг Парвіз Насібов виграв друге срібло.

REUTERS Piroschka Van De Wouw

Перше і єдине на цій Олімпіаді золото приніс Україні Жан Беленюк.

Українська борчиня Ірина Коляденко виграла бронзову медаль у категорії до 62 кг.

Ще одними бронзовими призерками стали синхроністки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук у змаганні дуетів.

5 серпня чергову бронзу Україні принесла Людмила Лузан у веслуванні на каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

REUTERS Lindsey Wasson

Каратистка Анжеліка Терлюга завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 55 кг.

REUTERS Carl Recine

6 серпня ще одну медаль в карате виграв для України Станіслав Горуна. Він став бронзовим призером у ваговій категорії до 75 кг.

REUTERS Annegret Hilse

7 серпня каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова виграли срібло у каное-двійці.

REUTERS Maxim Shemetov

У цей же день боксер Олександр Хижняк драматично програв свій поєдинок за золото і став срібним призером.

REUTERS Ueslei Marcelino

Також Україна завоювала дві бронзи. Українські синхроністки стали третіми в командних змаганнях, а Ярослава Магучіх виграла бронзу у стрибках у висоту.

НОК України
REUTERS Andrew Boyers

Останньою зі збірної медаль завоювала Олена Старікова, яка виграла срібло у велотреку в заключний день змагань.

REUTERS Matthew Childs

Найскладніше бути без тренера - олімпійська медалістка Черкасова про складнощі на Олімпіаді