Сенсаційна гонка. Нідерландська велосипедистка помилково вирішила, що виграла золото Олімпіади — відео

26 липня 2021, 01:37

На Олімпіаді в Токіо сталася перша сенсація — в груповій велогонці на 137 кілометрів перемогла любитель Анна Кізенхофер із Австрії.

Водночас конфуз стався з представницею Нідерландів Анемміек Ван Влеутен, яка була впевнена, що її ривок перед фінішем приніс їй золоту медаль.

Через те, що у велоспорті на Олімпіаді заборонені переговори по рації, Анемміек Ван Влеутен не знала, що посіла друге місце та виграла срібло.

REUTERS / Christian Hartmann

Анна Кізенхофер із Австрії, яка виграла золото, не є членом будь-якої професійної команди та пропускає більшість світових стартів високого рівня. Багато спортсменок не знали про неї до початку гонки.

Ганні Кізенхофер 30 років, вона почала займатися велоспортом лише в 2014 році, після того, як її замучили бігові травми в тріатлоні та дуатлоні.