Історична нагорода. Українські синхроністки завоювали бронзу Олімпіади в артистичному плаванні

4 серпня 2021, 14:57

Українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук стали бронзовими призерами Олімпіади у змаганні дуетів в артистичному плаванні.

Дивитися онлайн-трансляцію Олімпіади можна тут

В ході сьогоднішніх виступів українські спортсменки за довільну програму отримали 95,6000 бали.

REUTERS/Marko Djurica
REUTERS/Molly Darlington
REUTERS/Stefan Wermuth

Олімпійськими чемпіонками серед дуетів стали представниці ОКР Світлана Колесніченко і Світлана Ромашина. Срібло у китаянок Сюечень Хуан і Веньянь Сунь.

Скільки коштує Олімпіада, які проблеми є в організації і чи мають Ігри економічний сенс? - слухайте в подкасті Радіо НВ:

Для України ця медаль стала першою олімпійською нагородою в історії в артистичному плаванні.

Раніше борець греко-римського стилю в категорії до 67 кг Парвіз Насібов виграв другу срібну медаль для України, а Жан Беленюк в категорії до 87 кг завоював золото.