Збірна України завершила виступи на Паралімпіаді-2020. Останніми змагалися стрільці

5 вересня 2021, 07:32

Українська збірна завершила виступи на Паралімпіаді-2020 у Токіо. Протягом 12 днів спортсмени змагалися у 15 видах спорту.

Програму виступів збірної України закривали стрільці Андрій Дорошенко, Юрій Стоєв та Ірина Щетнік, які боролися за нагороди у дисципліні стрільба з гвинтівки з положення лежачи, 50 метрів. Це була четверта дисципліна для усіх трьох у Токіо.

У фінал пройшла тільки Ірина Щетнік, показавши сьомий результат у кваліфікації. Дорошенко став 14-м, Стоєв — 16-м.

Українська спортсменка розпочала фінал з пострілу в 9,2 бала із 10,9 можливих. Щетнік першою вилетіла з числа фіналісток, посівши восьме місце. Чемпіонкою у цій дисципліні стала представниця Словаччини Вероніка Вадовікова.

Paralympic.org

30 серпня Ірина Щетнік здобула дві бронзи на Паралімпіаді в Токіо.

Слухайте подкаст на цю тему

Загалом в активі України на Паралімпіаді-2020 98 нагород: 24 золотих, 47 срібних і 27 бронзових медалей. Країна посідає шосте місце в медальному заліку і п’яте — за кількістю нагород.

У змаганнях від України взяли участь 143 атлети. Вони виступили у 15 з 22 видів спорту. Вперше українці були представлені в голболі, бадмінтоні та тхеквондо. Для України це сьома літня Паралімпіада. На шести попередніх Іграх «синьо-жовті» здобули 374 нагороди, 125 із яких — золоті.