Українці здобули ще дві срібні медалі у плаванні на Паралімпіаді-2020

29 серпня 2021, 12:10

Український плавець Андрій Трусов у неділю, 29 серпня, здобув свою другу срібну медаль на Паралімпіаді в Токіо. Срібло взяв і плавець Денис Остапченко.

Трусов посів друге місце на дистанції 400 метрів вільним стилем, повідомляється на сторінці змагань у Twitter.

Золото у цьому виді змагань здобув Марк Маляр з Ізраїлю, бронза дісталася американцю Евану Остіну.

Українець Денис Остапченко у змагальний день 29 серпня став другим у 50-метровому запливі на спині.

Остапченко пройшов дистанцію за 45,57 секунди, що на 0,32 гірше чемпіонського показника китайця Цзоу Лянкіна. Бронза дісталася мексиканцю Дієго Діасу.

Андрій Трусов 28 серпня здобув срібну медаль у плаванні на 200-метрівці вільним стилем.

В активі паралімпійської збірної України вже 40 нагород — 10 золотих, 20 срібних і 10 бронзових.