Легкоатлетка Анастасія Москаленко виграла срібло в метанні булави на Паралімпіаді в Токіо

27 серпня 2021, 18:04

Легкоатлетка Анастасія Москаленко здобула срібну медаль з метання булави (клас F32) на Паралімпійських Іграх у Токіо. Спортсменка оновила свій особистий рекорд.

За підсумками виступів восьми спортсменок у фіналі саме Москаленко займала перше місце. П’ять із шести спроб українка виконала за 20 метрів, ще одну спробу не зарахували.

Метання булави:

1. Роза Козаковська (Польща) — 28,74 м
  2. Анастасія Москаленко (Україна) — 24,73 м
  3. Мунія Гасмі (Алжир) — 23,29 м

Анастасія Москаленко — українська легкоатлетка-паралімпієць з ураженнями опорно-рухового апарату. Спортсменка представляє Дніпропетровську область.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики, що відбувався 2019 року з 7 по 15 листопада у Дубаї Москаленко завоювала золоту нагороду у штовханні ядра (F32). Її результат став рекордом чемпіонату — 6,92 м.

Редактор: Дар'я Шерстюк