18-річна українка сенсаційно виграла срібло на ЧС з легкої атлетики, двічі побивши молодіжний рекорд світу — відео

1 жовтня 2019, 14:18

18-річна українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі, двічі побивши молодіжний рекорд планети.

Спортсменка взяла два метри з третьої спроби, а 2,02 метра - з першої. Після цього вона з третьої спроби стрибнула 2,04 метра.

Відео стрибка на 2,02 метра

Тим самим Магучіх не тільки відновила особистий рекорд, а й встановила новий світовий рекорд на молодіжному рівні, побивши його двічі по ходу одного змагання.

Відео рекордних стрибків

Нагороду найвищого ґатунку виграла росіянка Марія Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором.

Третя позиція залишилася за американкою Вашті Каннінгем. Четвертий результат показала інша українка Юлія Левченко.

У травні Магучіх виграла золото на етапі Діамантової ліги в катарській Досі і стала наймолодшою переможницею в історії турніру.